-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Agnieszka Romaszewska na komisarza Przemyśla!

Najpierw był donos (to nie epitet – to wyraz uznania dla obywatelskiej postawy sygnalistki) p. Romaszewskiej-Guzy:

„Jak dostać w d… na własną prośbę.
W Przemyślu jedynym mieście w Polsce o drugą ture w wyborach na burmistrza walczy PiS z …. „NARODOWCAMI” od Zapałowskiego i Majkowskiego, czyli pan Bakun z panem Hemryszczakiem z PiS. I ma sporą szanse ze PRZEGRA.

Tak kończą się pieszczoty i hodowanie ukrainożerców, „rekonstruktorów” typu obu wyżej wymienionych.”

A cały ten rejwach o to, że Wojciech Bakun od Kukiza (do tego popierany przez Narodowców) ośmielił się w pierwszej turze wyborów na prezydenta Przemyśla uzyskać 41,49 procent głosów, zaś pisowiec Hamryszczak marne 26,41 uciułał.

***

Ten tłit wywołał falę bezpodstawnych zupełnie uskarżeń o hejt a nawet chamstwo, choć dyr. Romaszewska posłużyła się jedynie uznaną i sprawdzoną w praktyce metodą opisu zjawiska zwaną ANIMALIZACJĄ.
Metoda ta, jak wspomniałem, została sprawdzona i to przez naukowców niemieckich, a jak wiadomo, niemieccy naukowcy to uznani naukowcy, stąd i oczywistą oczywistością (to nie moje – to samego Prezesa) jest określenie przeze mnie także i samej metody – uznaną.

Metoda przeżywała swój rozkwit mniej więcej od połowy lat trzydziestych, po połowę lat 40 XX wieku, po czym została jakby nieco zapomniana.

A właśnie, i ja bym zapomniał: niemieccy naukowcy stosowali ją wobec Żydów oraz wobec Słowian, w tym Polaków. Przykładem niech będzie urocze „polnische Schweine”.

Teraz jak widać została reaktywowana, bo nawet gimbaza czai, że hoduje się zwierzęta, i to nie ludzie a zwierzęta żrą (bo ludzie – jedzą).

Nawiasem (a może nie nawiasem) mówiąc, nawet gdyby metoda zastosowana przez p Romaszewską nie była ani uznana ani sprawdzona, p. Romaszewska i tak miałaby rację, a nawet suszność (to po żoliborsku), bo należy do – jak to się teraz mówi – nadzwyczajnej kasty.
Pisowskiej, ale zawsze.

Z tej też przyczyny wolno p. Romaszewskiej więcej, niż Ciemnemu Ludowi/Suwerenowi (w zależności od tego, czy swobodna, nienagrywana rozmowa czy oficjalny spicz).

I sprawę wspomnianego tłita można by uznać za przyczynek do niszowej, naukowej (a zatem ewidentnie niszowej) dyskusji wewnątrz pisowskiego establiszmendu, gdyby nie włączył się do niej sam Prezes Kaczyński, który powiedział to co powiedział, a mianowicie:

„Polskość Przemyśla może zapewnić tylko silne państwo polskie, a silne państwo polskie może zapewnić tylko Prawo i Sprawiedliwość”

Czyli od dzisiaj polskość Przemyśla jest niepewna, bo ten cały Bakun wziął aż 75%, a popierany osobiście i na miejscu, czyli w Przemyślu, przez Prezesa i jego kamandę nołnejm – 25%.

Polskość (nawet Przemyśla) to jest zbyt ważna sprawa, żeby ją tak sobie samopas zostawić i teraz czas na zdecydowanie działania:

najlepiej będzie, jak Prezes wprowadzi w Przemyślu zarząd komisaryczny!

Nie muszę dodawać, że idealną kandydatką na komisarza jest p. Agnieszka Romaszewska, która z jej wiedzą, inteligencją i doświadczeniem zrobi w Przemyślu taki sam porządek, jaki panuje w oddanym jej w pacht Biełsacie.

No tak – a co będzie, jeśli mimo komisarza na karku (i to w osobie p. Romaszewskiej) ten wredny Przemyśl dalej będzie wierzgał?

Wolałbym tego nie oglądać.
Bo jak w chwilowym ataku geniuszu Prezes Przemyśl strategicznym sojusznikom z Ukrainy, jako niepolski może spróbować oddać?!

W końcu Przemyśl leży ledwie 14 km od wyrysowanej stalinowskim ołówkiem linii nazywanej granicą jałtańską, a zatem te parę kilometrów w te czy wewte to dla PRL-bis strata żadna.

Że to niemożliwe?
Ohoho… dla Prezesa rzeczy niemożliwych nie ma! Jak trzeba, to p. Romaszewska zaświadczy.
Zresztą pamiętam, jak w 2007 roku, mając prezydenta z wetem i wszystkie bezpieki, sam, z własnej i nieprzymuszonej woli po 2 latach, wielkopańskim gestem władzę w całej Polsce oddał!

To co mu tam Przemyśl!

* https://www.portalprzemyski.pl/jaroslaw-kaczynski-polskosc-przemysla-byla-jest-i-bedzie-galeria-zdjec/

 tagi: prawo i sprawiedliwość  jarosław kaczyński  agnieszka romaszewska  ewaryst fedorowicz  przemyśl  wybory samorządowe  wojciech bakun  animalizacja 

ewaryst-fedorowicz
5 listopada 2018 17:02
33     2290    6 zaloguj sie by polubić
komentarze:
gorylisko @ewaryst-fedorowicz
5 listopada 2018 19:07

hmmm... no tak, widzę, że waszmość nie traci okazji aby przywalić PiS nawet słusznie... szkoda...

zaloguj się by móc komentować

MZ @ewaryst-fedorowicz
5 listopada 2018 19:22

"Zresztą pamiętam, jak w 2007 roku, mając prezydenta z wetem i wszystkie bezpieki, sam, z własnej i nieprzymuszonej woli po 2 latach, wielkopańskim gestem władzę w całej Polsce oddał"

Ja też mu to pamiętam,nie wspominając arcybiskupa Wielgusa... a więc niech spada na drzewo

zaloguj się by móc komentować

tomciob @gorylisko 5 listopada 2018 19:07
5 listopada 2018 19:28

Witam.

Jeśli społeczeństwo jest podzielone, a zawsze jest podzielone bo taka jest ludzka natura (inność/tożsamość oraz zmienność), takiemu podzielonemu społeczeństwu trudno dogodzić, a co dopiero nim zarządzać. Z punktu widzenia pragmatyki zarządzania, zadowolenie każdej z grup społecznych, a choćby przez wygranie wyborów samorządowych, a choćby w dużych miastach, jest wbrew pozorom władzy na rękę. To znakomicie poprawia samopoczucie tych grup społecznych które są niezadowolone z tego że PiS rządzi i mają poczucie wykluczeni. To w pewnym sensie tłumaczy też oddanie władzy w Polsce w 2007 roku (ostatni akapit notki), a oznacza ni mniej ni więcej, że PiS jest w polskiej polityce, jak najbardziej partią systemową i establishmentową. To zaś oznacza, że te tzw. wybory, którymi się często podniecamy i ekscytujemy to zwyczajne zarządzanie elektoratem wyborczym. Co ma do tego Przemyśl? Ano nic. Bowiem z notki blogera Stanisław-Orda pt. "Trzy zapałki" wynika, iż granice są przesuwane i ustalane przez najsilniejszych i zarządzających politycznie, gospodarczo i militarnie określonym obszarem. Kto jest nim odnośnie Przemyśla, jego okolic i granicy PRL-bis w tym miejscu? To jest dobre pytanie na które ani prezydent Przemyśla ani pani Agnieszka chyba do końca odpowiedzi nie znają. Ja jej też nie znam. Wydaje się że Autor notki ją zna, ale ja mam co do tego pewne wątpliwości.

Pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ewaryst-fedorowicz
5 listopada 2018 19:38

Tego roku wiosną na spotkaniu towarzyskim - jeden z działaczy obecnego obozu zapowiadał że wybory samorządowe nie pojdą. Problem według niego był przygotowane kandydatury - ludzie aktywni w terenie byli przez lokalne struktury przy aprobacie centrali wycinani. Coś na rzeczy są słowa prof. Nowaka że matka partia niech chciała wygrać wyborów. Na pytanie czy jej niepozwolno  czy też   niechciała - wybieram pierwszą opcje. Jakią są temu powody. 

Zwyciestwo ma być dane z cudzej ręki a nie wywalczone samodzielnie. Przewaga wygranego obozu ma być minimalna bo angażuje opiekuna drugie strony politycznej. Ci którzy stoją za kanclerz Merkel angażują się mocniej bo liczą na wygraną [stąd i wizyta gospodarcza i buta kamerdynera Tuska].       

Co do Pani Romaszewskiej - Pan płaci sługa musi, kto funduje folwark Biełsat ten i wymaga.

Przemyśl - to tylko przykład tego co się dzieje w bastionie. Nowy Sącz, Tarnów, Sanok - to pokaz  tego jak doły mają dość lokalnego nieudolnego aparatu i spadochroniarzy [ drobna uwaga w Nowy Sączu to odciął się układ senatora Koguta a wybory do Europarlamentu i narzuceni totumfacy z Nowgrodzkiej pokaża dalszy opór elektoratu]. A jak jest gdzie  indziej - przykład Słupska gdzie aparat nie potrafił  zarejestrować list - pokazuje że i Ziemie Odzyskane  są dobrze kontrolwane by żadna inna opcja niż proniemiecka nie była znacząca.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @gorylisko 5 listopada 2018 19:07
5 listopada 2018 19:40

Przemyśl, to miasto, przez które przelewa się wielka fala Ukraińców na Zachód. Również na zachód Polski. I mieszkańcy Przemyśla widzą, jak "chlebem i solą" są witani Ukraińcy przez administrację centralną a jaka obstrukcja panuje w sprawie udzielania pomocy Polakom pozostałym na Ukrainie, Litwie i Białorusi, nie mówiąc o zwyczajnym nadaniu im polskiego obywatelstwa i przywiezieniu do Polski. Ostentacyjna filoukraińskość wobec ekipy Poroszenki w sytuacji, gdy sami Ukraińcy wieją ze swego "kraju-raju" nie zwiększyła poparcia, nie mówiąc o tym, że ludziska widzą na uliach różnych "ludzi z Bhutanu". A miało "nie być ani jednego".

Jeśli się doda do tego publiczne wypowiedzi w rodzaju pana Jakiego, że "zdelegalizowałby ONR", jak rozumiem,  "gdyby było trzeba" albo owe słynne poszukiwania "polskich neonazistów" przez połączone siły Prezydenta RP, Premiera i ministra Brudzińskiego - w ostatnich miesiącach "w okolicach narodowców" plus dziwne slalomy wokół Marszu Niepodległości , to wyobrażam sobie nastroje wśród tzw. szarego ludu. Dodajmy do tego nieskładne tłumaczenia mesje Glińskiego w sprawie finansowania filmu "Kler", to mamy cały komplet spraw, które mogły nawet w żelaznym elektoracie PiS wywołać gniew i rozczarowanie.

Więc jeśli człowiek PiS przegrał w Przemyślu, to winna jest Warszawa a nie PiS w Przemyślu. No i jeszcze ta cała "gwiazda ewangelizacji z Biełsat", która nie korzysta z okazji żeby siedzieć cicho.

W ostatnich miesiącach wielu ludzi otwierało ze zdumienia szeroko oczy i uszy, słuchając i patrząc zarówno na pewne działania jak i na zaniechania.  To są naprawdę wybory przegrane na własne życzenie.

 

zaloguj się by móc komentować

MZ @pink-panther 5 listopada 2018 19:40
5 listopada 2018 20:00

Do Krosna i Sanoka zawitał sam Prezes i to był "pocałunek śmierci" dla kandydatów PIS-u.

Nie wspomina się o postawie KK,jak w poprzednich wyborach zajmował jasne stanowisko.to teraz ,cisza cmentarna,chyba przejrzeli po finansowaniu przez DZ "Kleru"

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Nieobyty 5 listopada 2018 19:38
5 listopada 2018 20:05

@Nieobyty

odpowiem cytatem z mojego tekstu sprzed 4 lat, napisanego ...po poprzednich wyborach samorządowych (!) i opatrzonego wiele mówiącym tytułem "Uwięzili nas w Wielkim Teatrze":

"..to, z czym mamy od lat do czynienia, to Wielki Teatr:

reżyserem jest Układ, trzymający za pysk 36 (taka smutna prawda nie żadne 38, a 36) milionowy, europejski kraj Unii Europejskiej,
- największej partii opozycyjnej przypadła rola aktora, który jest gotów wykonać każde polecenie reżysera, nawet jeśli reżyser każe mu rznąć głupa.
- ci, którzy zanęceni (w najlepszym razie bezsensownym) apelem Prezesa poszli na 2 rundę skręconych wyborów są na samym końcu teatralnego rankingu, gdyż pełnią funkcje statystów.

No dobrze – a tacy jak ja, co na apel Prezesa wzruszyli ramionami i zostali w domu?

Cóż - my jesteśmy widzami, co też nie jest wcale miłe, bo widzowie płacą za spektakle, a w naszym przypadku płacimy za to przedstawienie pod przymusem.

Ale przynajmniej nie kolaborujemy (jak aktorzy i statyści) z reżyserem."

http://www.blogmedia24.pl/node/69859


 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @MZ 5 listopada 2018 19:22
5 listopada 2018 20:12

@MZ
Po pierwzej turze odpowedzialem Corylusowi pod swoim tekstem "Jarrusowe zwycięstwa" tak:
http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/jarrusowe-zwyciestwa
" ZA ROK PIS ODDA WŁADZĘ".

Nie, że "przegra", ale że "odda".
Bo tak jest w scenariuszu i kropka.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @MZ 5 listopada 2018 20:00
5 listopada 2018 20:12

Rzeczywiście nie ma żadnych uwag na temat milczenia KK w sprawie wyborów samorządowych - poza rytualnym, żeby "pójść i zagłosować zgodnie z własnym sumieniem". Jak się zdaje, czara goryczy się przelała. Podejrzewam, że nawet gdyby "Prezes NIE zawitał", to wynik byłby ten sam. 

Nie interesowałam się kampanią samorządową i samymi wyborami, bo często w tych wyborach decydują jakieś lokalne szczegóły. Zapaliła mi się czerwona lampka, kiedy pan Jaki powiedział o tej "możliwej delegalizacji ONR" i o czymś jeszcze. Nie pamiętam już o czym. Został sprowokowany do publicznej wypowiedzi i wyrecytował "teksty obowiązujące". I wtedy już wiadomo było, że ktoś ze "swoich"  chce go zatopić w tych wyborach. Żeby Czaskoski wygrał wybory w Warszawie to jest - koniec świata. Ale z drugiej strony: czy Bufetowa chociaż przez 48 godzin oglądała świat przez kraty? Nie mówiąc o Bartoszu Kramku, który nawoływał do obalenia władzy siłą, na co jest paragraf KK.  Dziwnie to wszystko wygląda.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @gorylisko 5 listopada 2018 19:07
5 listopada 2018 20:14

@gorylisko

w sumie racja, bo ta Romaszewska to jest wielkiej zacności kobita.

zaloguj się by móc komentować

genezy @pink-panther 5 listopada 2018 19:40
5 listopada 2018 20:20

Wskaźniki inflacyjne i wszystkie inne są rewelacyjne i to ma, jak to było, hołocie, wystarczyć jak usilnie próbują nam wmówić pavulony. Jeśli chodzi o Romaszewską to Gliński jest ładniejszy i ładniej mówi- wolę oglądać jego mordkę. Wiem- te Świnki, ale na dźwięk nazwiska Romaszewski kucam w dołku. Trzeba PiS przycisnąć, oni tylko taki język rozumieją, vide oddanie spraw gospodarczych ludziom Ziobry.

zaloguj się by móc komentować

MZ @pink-panther 5 listopada 2018 20:12
5 listopada 2018 20:29

 "pójść i zagłosować zgodnie z własnym sumieniem".nawet tego nie było,milczenie absolutne jakby wyborów nie było.

zaloguj się by móc komentować

maria-ciszewska @pink-panther 5 listopada 2018 20:12
5 listopada 2018 20:43

Jaki zapowiedział zgodę na "paradę równości" i wiceprezydenturę Guziała.

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ewaryst-fedorowicz 5 listopada 2018 20:05
5 listopada 2018 20:59

Można tylko dodać  że jako widzowie płacimy za spektakl tylko że nie wolno nam odawać palta do szatni bo nie wydają z powrotem. 

I tak na marginesie czy jest gdzieś miejsce ucieczki taki azyl. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Nieobyty 5 listopada 2018 20:59
5 listopada 2018 21:20

@Nieobyty

Ucieczki miejsc jest wiele - Karaiby, Brazylia itp.
Ale najpierw trzeba parę baniek z "publicznej" kasy przytulić, żeby było na waciki. :-D :-D :-D

Ja w stanie wojennym wkurzałem się na ludzi, którzy wybrali tzw. wewnętrzną emigrację, ale po latach ich chyba rozumiem: rodzina, wiara (nie Kościoł - wiara), przyjaciele, książki - to oszczędza nerwy i daje szanse na nieskracanie sobie życia patrzeniem na tych wszystkich oszustów politycznych  ubranych w różne mundurki szyte w jednej fabryce.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @maria-ciszewska 5 listopada 2018 20:43
5 listopada 2018 21:22

...i nieoddanie zagrabionych przez komunistów kamienic PRAWOWITYM włąścicielom. Zwykły karierowicz w socjalistycznych majtkach

zaloguj się by móc komentować

genezy @genezy 5 listopada 2018 20:20
5 listopada 2018 21:56

i jeszcze trzeba podziękować ekipie za prowokację państwową i fantastyczne i wspaniałe wskaźniki z telewizora

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 5 listopada 2018 19:40
5 listopada 2018 22:58

Dokladnie tak...

... walczo tylko te pastuchy z Nowogrodzkiej o bycie  NADZORCAMI  narodu polskiego  !!!... oczywiscie ze wsparciem i  pSZekazem merdialnym  w kurwizorze...

I o  NIC  WIECEJ...  to widac jak na dloni  !!!

A "zainteresowenej" Romaszewskiej koryto sie skurczylo... i oby tak dalej.

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 5 listopada 2018 20:12
5 listopada 2018 23:25

A jakie tam dziwnie, Pani Panther'o...

... przeciez to jest  JAWNA  KPINA  Z  NARODU  !!!

Kto niby ma te "hanie naszo kochano"  zapuszkowac  ???   Brudzinski...  PJK...  PBS... PAD...  junior  Morawiecki  ???   Wolne zarty  !!!   Bojo sie te  cepy stracic koryto panstwowe i nikt z tej choloty wlasnego tylka nie bedzie nadstawial... przeciez luny takie eleganckie i bywawsze w sFiecie so... a do tego to polityczne towarzycho POPiS'owe  zna sie jak lyse konie juz z gorka od ponad 30 lat  !!!  Jak to mowi piekne polskie przyslowie - k***a  k****e lba nie urwie !!!

Rola walczacego przypisana jest tylko narodowi... a jak narod nie bedzie chcial to sie go zaraz postraszy jakims Koreanczykiem, Iranczykiem albo i bankrutujacym Putinem. 

zaloguj się by móc komentować

Paris @maria-ciszewska 5 listopada 2018 20:43
5 listopada 2018 23:32

Szybko szydlo z worka wychodzi...

... czym ten POpapraniec Jaki... ziobrysta... byl podszyty  !!!

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @ewaryst-fedorowicz 5 listopada 2018 21:20
6 listopada 2018 00:43

zdaje się, że luter też wybrał wiarę nie kościół... więc może pan zrobi końkurencję chojeckiemu na ten przykład...albo samemu lutrowi... może mahometowi na dodatek...

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @gorylisko 6 listopada 2018 00:43
6 listopada 2018 07:53

@gorylisko
w co ja wierzę, to jest moja, prywatna sprawa i nawet pisowcom nic do tego.
Ale konkludując: PiS dostał w tych wyborach łomot i za rok ODDA WŁADZĘ

zaloguj się by móc komentować

DWiant @ewaryst-fedorowicz
6 listopada 2018 09:24

Codziennie z Przemysla mamy pociag bezposredni do Kijowa pokonujacy trase w 6 godzin 50minut.

Z Przemysla do Warszawy 390km w 6 godzin 45 minut. 

Widac jak na dloni do ktorej stolicy ma blizej wiec te 14 km granicy .... jak sie przesunie .... kto to zauwazy?

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @DWiant 6 listopada 2018 09:24
6 listopada 2018 14:14

@Dwiant

Ja jednak mam nadzieję, że do tego podarunku nie dojdzie (choć Chruszczow miał nieporównanie większy gest i też w przypływie geniuszu Krym Ukrainie podarował).
Wierzę w talenta komisarz Romaszewskiej, która tych przemyskich, jak to określiła, hodowanych ukrainożerców spacyfikuje :-D

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @pink-panther 5 listopada 2018 19:40
6 listopada 2018 17:34

@pink-panther

Do tej listy dodałbym przyznanie ambasadzie Izraela prawa wetowania ustaw uchwalonych przez polski sejm, senat i podpisanych przez prezydenta
i zdradę pisowskiego przecież prezydenta Dudy, który zawetował kluczowe ustawy sądowe (w wyniku czego mamy ten burdel z Brukselą) oraz ustawę degradacyjną komunistycznych oberoprawców w mundurach

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ewaryst-fedorowicz 6 listopada 2018 14:14
6 listopada 2018 17:39

Jesli sa ukrainozercy to nalezy ich spuscic ze smyczy jak najszybciej. No chyba ze polska wikipedia klamie. Bo tam wlasnie pod haslem "UPA" jest m. innymi taka fotka:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C5%84ska_Powsta%C5%84cza_Armia#/media/File:UPAPrzemysl.jpg

Nie wiem czy za rok PiS odda wladze. Ale moim zdaniem jest spore prawdopodobienstwo ze sie wladza podzieli. Byc moze Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich. I sadze ze jesli to nastapi to bedzie mial spore poparcie.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @DWiant 6 listopada 2018 09:24
6 listopada 2018 17:41

390 km w prawie 7 godzin?

A to Polska wlasnie.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Szczodrocha33 6 listopada 2018 17:39
6 listopada 2018 22:29

@Szczodrocha33

Tak, to zdjęcie jest znane (podobnie jak milicyjne (policja, to byla przed wojną) represje w stosunku do Narodowców próbujących tę grandę blokować)
A PiS odda władzę, bo do tego czasu już wykona swoje zadanie: spacyfikowanie mobilizacji patriotycznej części społeczeństwa i dokończenie programu PODMIANY ludności Polski, który zaczęła Platforma, ale PiS udoskonalił i rozwinął. Ciocia Magdalenka uśmiecha się z zadowoleniem

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ewaryst-fedorowicz 6 listopada 2018 22:29
7 listopada 2018 00:05

Niewykluczone ze ma pan racje. 

Ciocia Magdalenka moim zdaniem polozyla tylko zreby ogolne pod nasze obecne "panstwo".

Prawdziwi decydenci, w zaleznosci od zmieniajacej sie sytuacji politycznej i gospodarczej, znajduja sie a to nad Szprewa, a to nad Potomakiem, takze nad Tamiza.

Obecnie gora jest niewatpliwie Potomak.

Im wszystkim bardzo zalezy i dbaja o to starannie zeby nasz kraj nie byl w stanie wygenerowac zadnej sily: politycznej, militarnej, a co najwazniejsze - gospodarczej.

I jak na razie im sie to swietnie udaje.

zaloguj się by móc komentować

MZ @ewaryst-fedorowicz 6 listopada 2018 22:29
7 listopada 2018 10:21

Zgadza się Kaczyński i jego mafia przychodzą tylko po to by spacyfikować społeczeństwo,taki zawór bezpieczeństwa okupantów.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ewaryst-fedorowicz
8 listopada 2018 00:25

Pan Bakun dostał w II turze podobno 75% i jest "prezydentem elektem Przemyśla":)))

zaloguj się by móc komentować

tomciob @Szczodrocha33 7 listopada 2018 00:05
10 listopada 2018 01:01

A co do siły militarnej to kolejna formacja zbrojna, tym razem SOK, kupuje pistolety od innego producenta, oczywiście niepolskie. I tak Policja ma inne, Straż Graniczna inne, Służba Więzienna inne, a teraz Służba Ochrony Kolei jeszcze inne. Czy tak zachowuje się państwo poważne? No raczej nie. Bo pistolety to serwis, części zamienne i amuniacja. Każda formacja współpracuje z innym, niepolskim producentem. Mnie już ręce nie opadają ale śmiać mi się chce, z tej niestety gównianej, tak zwanej propatriotycznej retoryki, kiedy proste fakty temu przeczą.

https://www.infosecurity24.pl/sok-sie-zbroi-do-formacji-trafi-ponad-800-pistoletow

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @tomciob 10 listopada 2018 01:01
17 listopada 2018 13:49

Tak jak pisalem juz kiedys w jednym ze swoich komentarzy: czy mozna powaznie traktowac panstwo w ktorym szumnie zapowiadany program budowy siedmiu nowoczesnych korwet konczy sie po 15 latach zwodowaniem ...... niewykonczonego okretu patrolowego?

I w ktorym to projekcie utopiono olbrzymie pieniadze?

Kolejny "projekt" - Orka, zakup okretow podwodnych. Mowia o tym juz od chyba 5 lat. I na mowie sie wszystko konczy.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować