-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Bartek-podpalacz miał dzisiaj wolne?Jak od wieków wiadomo, do bezpieki garną się wszelkiego rodzaju psychopaci i perwerci, bo normalni ludzie do szpiclowania, bicia, zrywania paznokci czy choćby niewinnego prowokowania czują obrzydzenie i ta zasada dotyczy tak potomków – użyjmy archaizmu – fornali, jak i na przykład noblistów, tak szeregowych łamignatów, jak i generałów, a nawet ministrów:

bezpieczniak to psychopata, zbok albo przynajmniej zwykła kanalia.

Nie muszę dodawać, że ta żelazna reguła dotyczy wszystkich państw, pod każdą szerokością (i długością) geograficzną, naszej, ukochanej 3RP nie wyłączając.

Kiedy oglądałem w mediach relację z marszu polskich ksenofobów i rasisto-faszystów, to oprócz wszechogarniającego wstydu i przerażenia widokiem biało-czerwonej nazi-fali (jeszcze chwila, a zacząłbym się jąkać), poczułem bezradność wynikającą z poczucia opuszczenia:

milicja (nie poprawiać – policja, to była przed wojną) i ZOMO udawały, że nie słyszą prowokacyjnych okrzyków Bóg-Honor-i Ojczyzna!, nie obchodzi ich ocean mowy nienawiści pieniącej się hasłami Polska dla Polaków! czy Cześć i Chwała Bohaterom!

Zawiodły posiłki zza Odry, bo bohaterscy Germanie z Antify siedzą pochowani przed czarnobrązowym islamskim zalewem, który to zalew w razie draki się nie patyczkuje, tylko leje, a nawet i przelecieć może.

Lokalne siły postępu, pozbawione milicyjnego wsparcia (i gwarancji bezkarności) zachowały się jak niemieccy towarzysze i nawet ten ogłuszający nazi-ryk Polska!Polska!Polska! nie był w stanie tego zmienić.

Czułem się z tym źle, a nawet fatalnie, bo niedawny widok zomowców strzelających z kilkunastu metrów do ludzi z biało-czerwonymi flagami czy zamaskowanych tajniaków lejących kogo popadnie w ramach treningu cross-fit przypominał mi najlepsze lata komunizmu.

Nic to, pomyślałem, jeszcze nie wszystko stracone!
Budki (ruskiej) się zjarać nie da, bo nie po drodze, ale przecież jeden most się już parę miesięcy temu spalił, to i tego Poniatoszczaka można by sfajczyć…

I kiedy tak ci faszyści szli przez most, i szli, i szli, i szli, a ten pieprzony most się nie palił, i nie palił, i nie palił, to mnie szlag trafiał, na tego Bartka, który się gdzieś (użyjmy języka elit) skitrał i z podpalenia wyszły ch…, dupa i kamieni kupa…

Dupek tchórzliwy jeden.

---------
Tekst opublikowałem równo 2 lata temu, a jest (jak to u mnie bywa) wciąż aktualny.
I to mnie akurat niepokoi: bo Bartek-podpalacz nie dość, że przez te 2 lata nie został doprowadzony w charakterystycznej, przygiętej do ziemi pozycji przed oblicze odzyskanej prokuratury, ale z właściwym sobie rezonem z zagranicy za recenzenta robi.

Ależ on musi mieć kryszę, skoro nasi szeryfowie i szeryfki, co to się tylko Boga (no, może jeszcze i Prezesa, ale to przecież niemalże to samo) boją udają, że pirotechnicznego tematu nie ma i nigdy nie było?


 tagi: faszyzm  nazizm  marsz niepodległości  prowokacje  11 listopada  antifa  polska dla polaków  sb  zomo 

ewaryst-fedorowicz
11 listopada 2017 19:26
11     1715    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
maria-ciszewska @ewaryst-fedorowicz
11 listopada 2017 20:25

Cóż, "wy nie ruszacie naszych" itd, wciąż obowiązuje.

zaloguj się by móc komentować

tadman @ewaryst-fedorowicz
11 listopada 2017 22:10

Poseł Górski Artur tu działa pod wpływem emocji towarzyszących zdarzeniu, którego jest uczestnikiem.

https://www.youtube.com/watch?v=h71NBPwRZ-4

https://www.youtube.com/watch?v=TbTK9Zmkyxo

A tu poseł Artur Górski zadaje pytania policji już bez ognia i dość chaotycznie, mimo iż spotkanie było przygotowane. Zapewne już z nim porozmawiano, bo proszę zwrócić uwagę na policjanta siedzącego koło nadinspektora Schosslera, ten w okularach podciągniętych do góry, miną daje do zrozumienia iż to spotkanie to farsa, którą trzeba odegrać.

https://www.youtube.com/watch?v=YcFsMqcPVdg

zaloguj się by móc komentować

MarekBielany @maria-ciszewska 11 listopada 2017 20:25
11 listopada 2017 23:49

wciąż ? zawsze ! Ogień jak ogień, ale dymu było, że hej. Warto posłuchać w środku. Kciuk do góry.

zaloguj się by móc komentowaćmaria-ciszewska @tadman 12 listopada 2017 00:42
12 listopada 2017 07:14

Nie tylko miną, całem ciałem.

zaloguj się by móc komentować

Shork @ewaryst-fedorowicz
12 listopada 2017 11:29

bardzo dziwne, nawet we Wrocławiu policja usunęła feministki z drogi

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @tadman 11 listopada 2017 22:10
12 listopada 2017 11:52

ach ci poszukiwacze emocji...

znajoma z Włoch zaproszona na świętowanie wspomnianej przez Pana "edycji" do tej pory się nie odzywa.... rozemocjonowana opatrznie uznała, że celebracja zagroziła jej życiu ;) inne edycje równie silne doznania przyniosły...

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Shork 12 listopada 2017 11:29
12 listopada 2017 19:16

@Shork
"dziwne" to rzecz względna - IMHO co innego feministki na drodze, a co innego podpalenie budki przed ambasadą mającego z nami granicę supermocarstwa

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @tadman 11 listopada 2017 22:10
12 listopada 2017 19:17

@tadman
Byłem na jego pogrzebie - sąsiad przez osiedlową uliczkę. Miał serce dla Kresowian.

zaloguj się by móc komentować


zaloguj się by móc komentować