-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

I ty zostaniesz prawdziwym Europejczykiem!

Pomyśl, że idziesz z żoną na nocny spacer po plaży w Jastarni i zostajesz napadnięty, pobity przez 4 islamistów, a twoja żona wielokrotnie, zbiorowo zgwałcona.

***
Pomyśl, że twój mąż, kierowca ciężarówki, wychodzi z domu, by odbyć kurs na znanej mu od lat trasie Wrocław – Gdańsk i po kilku godzinach, podczas których jego komórka milczy, z mediów dowiadujesz się, że na parkingu w Gdańsku został zaszlachtowany przez islamistę, który jego ciężarówką wjechał potem w tłum turystów na Jarmarku Dominikańskim, zabijając kilkunastu z nich.

***
Pomyśl, że na warszawskim lotnisku, z którego wraz z rodziną masz wylecieć na urlop na Kretę, islamista wysadzi się w powietrze, zabijając całą waszą rodzinę i wielu, wielu innych podróżnych.

***
Pomyśl, ze na wrocławskiej ulicy podejdzie do twojego syna islamista i po prostu zadźga go nożem.

****
Pomyśl, że Tusk, Schetyna, Budka, Petru, Kopacz, Adamowicz, Gronkiewicz-Waltz, Thun, cała masa grantojadów z sorosowskich organizacji pozarządowych z kardynałem Nyczem na doczepkę, chcą tobie i twoim bliskim, tę islamską dzicz na kark sprowadzić....

i potem pójdź na wybory i zagłosuj na nich/ podaruj im 1% ze swoich podatków/ kard. Nyczowi daj znowu na tacę.

Teraz możesz się poczuć prawdziwym Europejczykiem.tagi: zamach  rimini  islamiści  po  tusk  schetyna  budka  adamowicz  kardynał nycz 

ewaryst-fedorowicz
27 sierpnia 2017 19:37
9     3526    8 zaloguj sie by polubić
komentarze:
KOSSOBOR @ewaryst-fedorowicz
28 sierpnia 2017 00:32

I pomyśleć, że w połowie lat 70-tych, jako osoba ekscentryczna i bezczelna, chodziłam po moim mieście uniwersyteckim z dużą teczką rysunkową, opisaną letrasetami. I tam wyróżniał się napis: meine su"sse europa"ische Heimatt. Teczka budziła popłoch na ulicach, a to był tylko tytuł  utworu Komedy. Mimo, że to była głęboka komuna, czasy te wydają się absolutną sielanką wobec współczesnej Europy. Której stolicę widziałam w maju tego roku. Pośród pięknej architektury historycznej przelewa się czarny tłum po brudnych ulicach i trotuarach. Za 10 lat w tych pięknych kamienicach z czasów dawnej świetności zapewne będą okna zabite dyktą. Kolejny zamach był tam kilka dni po moim wyjeździe z Brukseli. 

Notka - oczywista oczywistość. 

zaloguj się by móc komentować

tadman @ewaryst-fedorowicz
28 sierpnia 2017 01:12

A mnie spodobała się Twoja informacja o tym, że czarnych i ciapatych w muzeach ani na lekarstwo, a na ulicach ich dużo.

zaloguj się by móc komentować

tadman @ewaryst-fedorowicz
28 sierpnia 2017 01:13

Żle, to było do KOSSOBORa.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ewaryst-fedorowicz
28 sierpnia 2017 06:49

Natura nie znosi próżni. Oni by i tak przyszli do Europy, bo tam jest duchowa pustynia. Szkieletów ludy. Czy przyjdą do nas zależy nie od polityków, tylko od naszego ducha. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @KOSSOBOR 28 sierpnia 2017 00:32
28 sierpnia 2017 08:06

Ja Komedy nie słuchałem ( no nie moje klimaty) , letrasetów używałem (ktoś dziś wie, co to letrasety?), a jako człowiek, który 31.08.1982 ze studenta stał się w kilka godzin  tymczasowo aresztowanym za "czynną napaść na funkcjonariusza MO, Andrzeja Sawickiego" - oskarżała dzisiejsza radca prawna, Tatiana Krassowska Pieniążek) ze zgrozą przyznać muszę, iż eurokołchoz ma najgorsze cechy "obozu socjalistycznego".
Okna zabite dyktą widziałem jakieś 13 lat temu w Magdeburgu, skąd zwiała 1/5 mieszkańców.
Cóż - bedzie wielka wojna i wszystko "zresetuje. I wszystkich (prawie) też.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Grzeralts 28 sierpnia 2017 06:49
28 sierpnia 2017 08:10

IMO od polityków, którzy aż przebierają nogami, żeby zarobić te sorosowe dulary. Za jest cała PO/SLD/Sowriemiennaja, z PiS otwarcie "za" są Żurawski vel Grajewski czy Szymański.
Kosciół pod przykrywką "korytarzy humanitarnych" szykuje doskonale opłacane "ośrodki dla uchodźców".
Nycz oby się w piekle smarzył
https://wpolityce.pl/kosciol/345681-kardynal-nycz-juz-przygotowuje-diecezje-do-przyjecia-uchodzcow-gdy-tylko-korytarze-humanitarne-do-polski-beda-mozliwe

zaloguj się by móc komentować

rac @KOSSOBOR 28 sierpnia 2017 00:32
28 sierpnia 2017 09:19

Byłem w "stolicy Europy" kilkanaście lat temu. Zaskoczyły mnie trzy rzeczy: jak bardzo ulice upstrzone są psimi odchodami, to że oprócz arabskiego najczęściej słyszanym językiem był rosyjski i piękno rynku, które jak widać nadal się na szczęście przebija przez ogólny brud. 
Mieszkałem w małym hoteliku, naturalnie u Araba, który czując bezbrzeżną potrzebę gościnności wystrzelił takim tekstem: aaa, pooland, aji lajk polisz pipul, aji like polisz pipul, ju hejt dżujisz tuu... No i weź tu walcz z "polskimi obozami".

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @tadman 28 sierpnia 2017 01:13
29 sierpnia 2017 15:27

Ani, ani, Tadziu. Mają to centralnie w d.. W ogóle nie kumają, o co tym Europejasom szło. A w Brukseli jest takie Krolewskie Muzeum Sztuki Dawnej, że GŁOWA MAŁA!!!

Gdy jesteś w Brukseli, to widać "namacalnie", że to są absolutnie dwa obce, nieprzystawalne światy. A całkowicie sztyczne ciśnienie wytwarza tam, posadowiona w centrum, strzeżona jak Fort Knox, siedziba Unii Europejskiej, z wyciętą z dykty figurą /fotografia/ Spinellego. 

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @ewaryst-fedorowicz 28 sierpnia 2017 08:06
29 sierpnia 2017 15:30

Ongi, przy wyjeździe z Torunia na Gdańsk, stały bloki oficerów radzieckich. Okna zaklejone gazetami, sponad których widać było żarówkę na kablu. 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować