-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Komunikat agencji PAPA: incydent w KL Birkenau

22.03. Warszawa (PAPA) – Jak dowiaduje się agencja PAPA, w dniu 21 marca 2018, w niemieckim obozie śmierci KL Birkenau doszło do drobnego incydentu.

19 letni obywatel Izraela obsikał pomnik ofiar, w wyniku czego został zatrzymany przez polską straż tego niemieckiego obozu, przekazany polskiej policji, która postawiła go przed polską prokuraturą.

Młody człowiek został ostatecznie przez polską prokuraturę zwolniony po zapłaceniu okupu w wysokości 5000 zł, co jest skandalicznie wysoką sumą, gdyż przeciętna opłata za skorzystanie z pisuaru wynosi w Polsce 2 złote.

Agencja dowiaduje się nieoficjalnie, że w międzyczasie wyszły na jaw kompromitujące stronę polską fakty:

wybitni lekarze stwierdzili, że oddanie moczu zostało wywołane wstrząsem spowodowanym ukazaną w niemieckim obozie śmierci KL Birkenau skalą polskiej odpowiedzialności za mordowanie Żydów.

Wstrząs ten był tak potężny, że strona izraelska nie wyklucza wystąpienia przez poszkodowanego o odszkodowanie i wypłacanie stałej renty z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Czołowi prawnicy wykazali z kolei, że bezsprzecznym jest, iż strona polska jest winna ewidentnego zaniedbania, ponieważ nigdzie na terenie KL Birkenau nie umieszczono na widocznym miejscu napisanej w języku hebrajskim prośby o oddawanie moczu na pomnik w sposób nieostentacyjny.

Agencja jest w trakcie potwierdzania nieoficjalnej informacji, że w związku z nieprofesjonalnym zarządzaniem przez stronę polską niemieckim obozem śmierci KL Birkenau, rozważa się oddanie nadzoru nad nim prawowitym właścicielom, czyli stronie niemieckiej, jako że uznane autorytety są zgodne, że gdy po raz pierwszy Niemcy zarządzali KL Birkenau, wszystko było tam in Ordnung!

O rozwoju sytuacji w KL Birkenau agencja będzie informowała na bieżąco.

Bogdan Rzetelny (PAPA)

http://www.tvp.info/36478546/skandal-w-obozie-mlody-zyd-zniewazyl-pomnik-ofiar-w-kl-birkenau

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/auschwitz-ii-birkenau-obywatel-izraela-dobrowolnie-poddal-sie-karze/6t6n54v

 

 tagi: antypolonizm  holocaust  agencja papa  bogdan rzetelny  kl birkenau  

ewaryst-fedorowicz
22 marca 2018 20:34
2     1143    1 zaloguj sie by polubić
komentarze:
adamo21 @ewaryst-fedorowicz
22 marca 2018 22:00

To dopiero początek skandalu wywołanego przez stronę Polską.

Zobaczymy co na to powie kongres amerykański, no i oczywscie Donald Trump, następnie wielki przyjaciel RP tłusty sierżant J Daniels, nie mówiąc o naszych słodkich przywódcach oraz UE i Knesecie. 

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @ewaryst-fedorowicz
22 marca 2018 22:08

Ale to prawda, czy jaja sobie robicie? Że młody Żyd nasikał w Auszwicu to wiem,  ale chodzi mi o i tak dalej. Nie miałam dzisiaj czasu siedzieć w necie. 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować