-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył

Podczas niedzielnej konwencji wyborczej Partii-karmicielki, wśród rytualnych ogólników Prezes Kaczyński powiedział w pewnym momencie przykrą prawdę, za co mu się należy uznanie, bo to u polityków rzadkość.
Oczywiście Prezes powiedział tę prawdę nie z miłości do niej, ale z politycznego wyrachowania, bo nawet jego najzażartsi przeciwnicy przyznają, że Prezes to jest „polityczne zwierzę”.

Nie wiem tylko, czy przypadkiem nie przemycają tu jakiejś obelgi, bo są przecież takie polityczne zwierzęta jak świnie (rasy Misiek) albo psy (te rasy krakowskiej, czyli „na baby”), ale tym niech już się zajmą tzw. analitycy.

W każdym razie Prezes powiedział Polakom prawdę:

jest źle, a będzie (użyjmy języka używanego na co dzień przez tzw. klasę polityczną) [...] dlatego [...] stąd póki czas, bo jak nie, to życie sobie spaprzecie do reszty, a macie to życie tylko jedno.

Oczywiście Prezes, jako rasowy, żoliborski inteligent powiedział to innymi słowy, ale kto miał zrozumieć, ten zrozumiał dokładnie tak, jak to wyłożyłem akapit wyżej.

A te inne słowa użyte przez Prezesa to, że dorównamy w poziomie życia tzw Zachodowi za najwcześniejszej 15-20 lat.

Biorąc pod uwagę, że Prezes (czego by o nim nie powiedzieć) nie jest idiotą i całej prawdy dla naszego dobra nie ujawnia, oznacza to, że ten unijny poziom życia osiągniemy najwcześniej za lat 30-40, a może nigdy, bo jak Eurokołchoz szlag trafi jak trafił Sowiecki Sojuz, to żadnej eurokołchozowej średniej nie będzie, bo nie może być średniej z czegoś, czego nie ma, a zatem i nie będzie do czego aspirować.

***
Szczerze mówiąc, mnie nawet w najbardziej optymistycznej wersji obietnica Prezesa nie dotyczy, bo statystycznie rzecz ujmując mam obowiązek umrzeć wcześniej, niż za piętnaście lat, a jak bankster (nawrócony na PiS, ale bankster) Morawiecki uszczelni jeszcze nam długość życia, to będziemy korkować w ramach programu Nieboszczyk+ co jak wszystko, na co nie mamy wpływu a dotyczy nas bezpośrednio, mnie przynajmniej wkurza bardzo, ale trudno – tego żąda od nas ten mielony na okrągło przez nawróconego bankstera patriotyzm gospodarczy, a żąda w imieniu ZUSu, któren jest bankrut i opryszek w jednym.

Ale jeśli ktoś ma lat nie 60 jak ja, ale na przykład 20, to wsłuchawszy się w wystąpienie Prezesa właśnie kupuje bilet na samolot do jakiegoś kraju, gdzie poziom życia już jest zachodni, a to dlatego, że 300 miliardów $ haraczu Eskimosom płacić przez pokolenia nie będzie trzeba, bo wystarczy, że za wszystkich Polacy zapłacą.

Ba! Jak ktoś ma lat 40 i nie jest masochista albo pisowski grantojad żyjący sobie luksusowo z fundacji, stowarzyszeń i innych dojnych cyców z publiczną kasą sypaną hojnie przez różnych Glińskich, to też taki wyjazd dla siebie i dzieci (w tym wieku ma się już na ogół dzieci) załatwia, bo masochizm jest jednak w Polsce ciągłe niszą.

Ale co Prezesowi z tego, że ci 20, 40 letni Polacy stąd wieją (i wiać będą) ktoś niezorientowany zapyta?

A to, że zostaną zastąpieni w  ramach pisowskiego programu Multikulti+ przez dużo mniej wymagających imigrantów, których niepostrzeżenie znalazło się obok nas 3 miliony, co nas ubogaca kulturowo, a nawet modowo, o czym świadczy zdjęcie, które zrobiłem w niedzielę na warszawskim Wilanowie:

prawda, że urocze?

A gdyby ktoś miał wątpliwości co do sukcesu pisowskiego programu wymiany ludności na bardziej na obecnym etapie przydatną, to dane z rządowego portalu są jednoznaczne.

Samych islamistów sprowadził nam PiS w ciągu 1,5 roku ponad 20 tysięcy, co każdy na ulicach widzi.

Oczywiście, że nie są to najezdnicy z tzw. obozów w Turcji, Grecji czy Italii, a – jak nam pisowcy pijarowcy z braku wiarygodnej bajerki szczerze tłumaczą – zwykli gastarbeiterzy, ale jakoś dziwnie się składa, że wspomniane przez Prezesa Kaczyńskiego w czasach, gdy jeszcze nie rządził strefy „no go” w Szwecji stworzone zostały przez 2 i 3 pokolenie gastarbeiterów, którym się od tego szwedzkiego socjalowego dobrobytu w dupach poprzewracało i zaczęli z nudów terroryzować białasów.

A jak ktoś sobie zamieni Szwecję na Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, czy Holandię, to tam ten sam mechanizm rozwalania narodu i państwa może zaobserwować

***

A co z repatriacją Polaków ze wschodu, o której tak czule szczebiotał Andrzej Duda, gdy się o prezydenturę ubiegał?

A idzie i to pełną parą!

A dokładniej para za parą!

Jak informuje rządową telewizja (to nie epitet – to fakt), w całym roku 2017 rząd PiSu repatriował do Polski 260 Polaków, czyli jak by nie liczył – 130 par, i to pełnych, bez-ułamkowych.

Dotrzymał PiS obietnicy – dotrzymał! I jak jeszcze!

Tylko potem wiceminister w pisowskim rządzie nazwiskiem Chorąży wychlapał, że repatrianci w Polsce są niepotrzebni, bo za drodzy są w utrzymaniu i do tego polskiego języka nie znają – taki szpenio!

Ot, dać takiemu stołek, kasiory tysięcy ad libitum  za – pardon maj frencz – pierdzenie w stołek i chlapie taki, jak nie przymierzając stary pędzel.

No nic – mamy przed sobą na przestrzeni 2 najbliższych lat sekwencję 4 głosowań (nie mylić z wyborami), to i może się Prezes na tej chlapaninie poślizgnąć, a to w przypadku prezesów zwykle śmiesznie wygląda.

***

życie pisze przekorne scenariusze: dziś w Radiu Plus, o godzinie 8:45 Jacek Sasin (przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów)  opowiadał, jak to repatriacja Polaków ze Wschodu jest dla jego partii i rządu priorytetem (podobnie, jak powrót polskich emigrantów) + parę innych smaczków.
To jest wspaniała umiejętność umieć takie rzeczy do samego rana opowiadać :-D
http://www.radioplus.pl/program-czytaj/1163/119716/gosciem_sedna_sprawy_jacek_sasin_pis
 

***
No jak milutko: 10 minut temu, o 21:40 skończył się w TVP INFO program Pospieszalskiego "Warto Rozmawiać", poświęcony tematowi, który tu poruszyłem i któremu to tematowi pisowskie trolle najchętniej ukreciłyby łeb.
Nie dadzą rady - Multikulti+ będzie jednym z głównych tematów wyborów parlamentarnych 2019 i choćby nie wiem jaką bajerkę PiS wymyślił, Ciemny Lud/Suweren (zależy czy partyjna, swobodna dyskusja, czy oficjalny spicz)  tego Multikulti+ nie kupi.

https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,10092018,38591733tagi: prawo i sprawiedliwość  andrzej duda  grantojady  islamiści  repatriacja  ewaryst fedorowicz  emigracja  multikulti+  nieboszczyk+  imigracja  #wartorozmawiać 

ewaryst-fedorowicz
5 września 2018 16:42
43     7162    12 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Paris @ewaryst-fedorowicz
5 września 2018 20:05

Stracilam serce do Pana Kaczynskiego...

...  BEZPOWROTNIE  !!!   W niedziele tylko przypadkiem wysluchalam jakiegos jego przemowienia... tego nie dalo sie sluchac, a co dopiero komentowac. 

Faktem jest, ze "dudaja"  narod polski ile sie da i jak sie da... cala ta banda przejedzie sie na tych glosowaniach  niemozebnie...  rzeczywistosc trzeszczy w szwach, a Salomon z pustego nie naleje...  NAROD  POLSKI  to wie i ma swiadomosc tej  POPiS'owej  nedzy... dobrze, ze bankrutuje cala Europa i wala sie te ZONDY  debili brukselskich  !!! 

A propos tego gonienia standardu zyciowego na tzw. zachodzie - to prezes Kaczynski moglby sobie odpuscic to podtrzymywanie ducha w narodzie... kazdy ma oczy i uszy - widzi i slyszy...

... szkoda, ze tak brzydko sie starzeje.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz
5 września 2018 20:07

A slitfocia  u-ro-cza  !!!

zaloguj się by móc komentować

DWiant @ewaryst-fedorowicz
6 września 2018 11:36

W przyplywie slabosci wyslalem CV do jednej z wiekszych firm w Lublinie na stanowisko Technolog/Konstruktor ..... zaplata ok 4tys/mc. 

.....po oplaceniu mieszkania, i zycia niewiele zostanie .... a mam dziecko na studiach na Bialorusi i to kosztuje wiecej niz troszke.... no i zonka tez juz przyzwyczajona do ''zachodniego standardu''.

slabosc odeszla bardzo szybko ... nie zostaje gdzie jestem na razie.

 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @DWiant 6 września 2018 11:36
6 września 2018 11:44

@DWiant
Ciekaw jestem, kiedy Ciemny Lud/Suweren (w zależności od tego, czy partyjna, wewnętrzna dyskusja, czy oficjalny spicz) zrozumie, że import gastarbeiterów służy utrzymaniu JAK NAJNIŻSZYCH płac dla tych Polaków, którzy się z Polski wypchnąć Tuskowi, Kaczyńskiemu i ich następcom nie dadzą.

 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Paris 5 września 2018 20:05
6 września 2018 11:46

@Paris
" kazdy ma oczy i uszy - widzi i slyszy.. ." - cóz, ale telewizja kurska (póki co) znieczula skutecznie

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @ewaryst-fedorowicz
6 września 2018 12:04

@All
Lubię, gdy mój pisowski  nabludatiel  zostaje z ręką w nocniku - oto kolejne zdjecie z niedzielnego pikniku na Wilanowie (rzecz jasna sfałszowane) :-D :-D :-D
 

zaloguj się by móc komentować

jestnadzieja @ewaryst-fedorowicz 6 września 2018 12:04
6 września 2018 14:14

Pan tak za nimi caly dzien lazil?

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @jestnadzieja 6 września 2018 14:14
6 września 2018 14:18

@jestnadzieja

Tydzień, dokładnie tydzień. Ale nie łaziłem, a biegałem.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 6 września 2018 11:44
6 września 2018 19:45

Ciemny lud/Suweren...

... rozumie te  banksterskie zagrywki bandy POPiS'owej  naprawde bardzo dobrze...  znaczna czesc ciemnego luda robi swoje i ma w d***e  pierdy  "lepszej zmiany" ze "stypendysta berlinskim"  jr  Morawieckim na czele...  ciemny lud rozumie takze, ze "projekt"  mieszkanie+  jest nie dla ciemnego luda...  ci co sie polaszcza na ten program beda mieli "powtorke z rozrywki"... frankowicze bis...  cos w tym stylu...

... a jesli czesc suwerena ma jeszcze jakies zludzenia... to tym gorzej dla suwerena  !!! 

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 6 września 2018 11:46
6 września 2018 19:51

Raczej nie...

... to sa tylko pozory... w sumie - jak przychodzi co do czego - to ta mlodziez nie jest taka glupia jakby sie wydawalo... ona ta mlodziez jest pogubiona.  Najgorzej jest tam gdzie brakuje opieki rodzicow, dziadkow... to jest naprawde niezbedne.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 6 września 2018 12:04
6 września 2018 20:04

Mniejsza z tym...

... czy to zdjecie jest prawdziwe czy falszywe.  Nie zazdroszcze takim rodzinom jak ta ze zdjecia... sama bylam emigrantka przez 13 lat we Francji i wystarczajaco wiem czym ta emigracja "pachnie"... a pachnie mi rasizmem... zagrozeniem... wykorzystaniem...  i wyobcowaniem... chyba, ze bedzie sie "tanczyc jak zagraja"... a w czasach takiej degrengolady jak obecnie - to wszyscy emigranci  won... zwlaszcza Polacy  !!!

Franki to rasisci  I  KLASY  !!!

W Warszawie jest tych "emigrantow"  NAPRAWDE  duzo... to  NAPRAWDE  szok  !!!... nie mam zamiaru sie z nimi integrowac... to nie jest mozliwe  !!! 

zaloguj się by móc komentować

Maciek @ewaryst-fedorowicz
9 września 2018 12:34

Przepraszam ale juz glupi jestem . pani z jednej strony nie zazdrosci a z drugiej sie nie integruje. No to jak w koncu? Dobrze sie pani czuje jak pania dyskryminuja/owali? A teraz to samo robi pani z innymi? Tak to wszystko wygladac? 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Maciek 9 września 2018 12:34
9 września 2018 18:09

@Maciek

1. Ja wiem, że mam rzadko spotykane imię, ale nie jestem kobietą
2. Jak rozumiem, panu podoba się to, że w ciągu raptem 1,5 roku PiS sprowadził chyłkiem  do Polski ponad 20 tys muzułmanów pod przykryciem "rąk do pracy", co potwierdza nawet rządowy portal.

zaloguj się by móc komentować

Paris @Maciek 9 września 2018 12:34
9 września 2018 19:30

Dokladnie  tak...

... nie zazdroszcze emigrantom w Polsce i nie mam zamiaru sie z nimi integrowac.  Emigracja do obcego kraju to w zdecydowanej wiekszosci  tulaczka i poniewierka... i dobrze by bylo aby kazdy emigrant mial tego swiadomosc zanim podejmie decyzje o wyjezdzie i szukaniu "lepszej przyszlosci".  Ja z emigrantami w Polsce nic nie robie... zwyczajnie nie mam z nimi kontaktu i nie zalezy mi na kontaktowaniu sie z nimi... mam inne czasochlonne zajecia  !!!

Acha...

... i jeszcze do tego nikt we Francji nie pytal mnie jak sie czuje... a juz napewno nie pytal - czy DOBRZE sie czuje... natomiast bardzo czesto mowili mi, ze - jak mi sie cos nie podoba to moge wracac do Polski  !!!

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 9 września 2018 18:09
9 września 2018 19:35

Chyba Mackowi sie to podoba...

... ale mnie sie to  ZDECYDOWANIE  nie podoba  !!!

Dziekuje Panu, Panie Ewaryscie za ten RZECZOWY  i  PRAWDZIWY  wpis... i czekam na kolejny.

PS.  A imie ma Pan rzeczywiscie rzadko spotykane, ale bardzo piekne  !!!

zaloguj się by móc komentować

Cicha @ewaryst-fedorowicz 6 września 2018 12:04
9 września 2018 21:46

E taam! Cyganki jakieś w chustkach ;) A tak na poważnie, to zaczynają mnie zastanawiać te PISowskie trolle w PISowskich grupach na pejsbogu, które na każdy nieprzyjemny fakt dotyczący antypolskiej polityki ich ukochanej żydokomunistycznej partii reagują tekstami typu: "Wyp*$#@aj". Podejrzewam, że to nie są normalnu Polacy, tylko rodziny partyjniaków, a nwet oni sami. Przeciętny człowiek, może i jest mało zorientowany, ale jak widzi w parku czy w supermarkecie całe muzułmańskie rodzinki, to jednak zaczyna mieć jakieś wątpliwości, że coś tu jest jednakt nie halo...  i ktos mnie tu robi w balona, najdelikatniej mówiąc.

zaloguj się by móc komentować

Paris @Cicha 9 września 2018 21:46
9 września 2018 22:01

Otoz to...

...  tak wlasnie jest.  Przecietny polski czlowiek zaczyna zdawac sobie sprawe, ze na taka rodzinke muzulmanska bedzie musial pracowac... on i jego dzieci...

... i ze to nie polski czlowiek  ROBI  BURDEL  w  Bangladeszu, Pakistanie, Wenezueli, Syrii... i ze to nie on - polski czlowiek  dewastuje  i wykorzystuje Afryke czy Ameryke Lacinska...

... i ze ogolnie to nie tak mialo byc jak jest dzis  !!!

zaloguj się by móc komentować

Maciek @ewaryst-fedorowicz 9 września 2018 18:09
9 września 2018 22:36

To bylo do tej pani Paris. Moja pomylka.

po prostu nie placze nad rzeczami na ktore nie mam wplywu. 

Gdzie te 20 tys muzulmanow? Ja tam widze chlopa ze swoja kobita i dziecmi. Siedza w kupie /jak Bog przykazal/ i chyba im zalezy na kontakcie z ludzmi z panem tez.

jak bedzie pan stal na strazy krzyza i wiary swoich przodkow oraz nie bedzie sie odcinal od kosciola powszechnego to nic panu nie grozi, niech pan sie tak panicznie tych 20 tys muzulmanow nie boi.

 

zaloguj się by móc komentować

Maciek @Paris 9 września 2018 19:30
9 września 2018 22:39

No widzi pani, chwile jest pani na emigracji i juz nasiakla jak gabka wszystkim co najgorsze. Nie widzi pani ze jest taka jak ci francuzi?

zaloguj się by móc komentować

Paris @Maciek 9 września 2018 22:39
9 września 2018 22:54

Ano, widzi Pan...

... ze wystarczyla mi tylko chwila bycia na tej  "slodkiej emigracji"... Pan za to nasiakl wszystkim co najlepsze - i wobec tego prosze Pana, niech sie Pan integruje z "emigrantami"  za swoje wlasne pieniadze,  ok  ???

Przyjmie ich Pan do swojego mieszkania... da im  jesc i spac... zapewni edukacje i prace... i inne potrzeby - w tym - religijne... takze rozrywke, bo to sa ludzie jednak, a nie zwierzyna  !!!...  ale nie moim kosztem,  ok  ?!?!?!

 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Maciek 9 września 2018 22:36
10 września 2018 08:24

@Maciek

"Gdzie te 20 tys muzulmanow? Ja tam widze chlopa ze swoja kobita i dziecmi"

Cytując Bareję - " to niech pan idzie do lekarza, od oczów."

Czy dane z rządowych portali są dla pisowców niewiarygodne? :-D

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 10 września 2018 08:24
10 września 2018 09:36

Prze-ra-za-ja-ce   !!!    !!!    !!!

zaloguj się by móc komentować

Maciek @Paris 9 września 2018 22:54
10 września 2018 10:48

Za moje poniewaz mieszkam w Polsce i dzwigam ten bagaż razem z ludzmi ktorzy tutaj mieszkaja. To chyba tyle na ten temat.

zaloguj się by móc komentować

Maciek @ewaryst-fedorowicz 10 września 2018 08:24
10 września 2018 10:58

Ja panu o tym zeby pan sie nie bal innego czlowieka a pan mi o tym ze cos jest niewygodne. Prosze uczestniczyc w zyciu kosciola powszechnego a wtedy nic nie bedzie dla pana straszne. Ludzie ktorych pan sfotografowal to normalna rodzina ktora spedza czas tak jak wiekszosc ludzi w tym kraju. To czym sie roznia od nas to wiara. Czy to jest powod do obaw. Dla mnie nie.

zaloguj się by móc komentować

Cicha @Maciek 9 września 2018 22:36
10 września 2018 11:30

To znaczy, że nie jest pan żadnym suwerenem, jeśli nie ma pan wpływu na to kogo wpuszczaja do pana kraju.

Fakty są takie, że rzeczywiscie nie jest pan suwerenem tylko "obywatelem", a zatem w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, zupełnie innym od starożytnego, jest pan niewolnikiem i bierze jedynie udział w hucpach majacych imitować demokrację. Jak słusznie zauważył Braun, obywatel to taki ktoś, który obywa sie bez prawa do decydowania o sprawach dotyczących go w sposób bezposredni. Panu najwyraźniej podoba sie podtrzymanie tej iluzji wolności, i zamiast protestować głośno, przeciw oszukiwaniu Polaków, woli pan emigrować wewnętrznie ze świata i podtrzymywać kontakt z Bogiem.

Oczywiście, wiara jest ważna, ale Bóg nie oczekuje od nas bierności, gdy dzieje się coś złego, przeciwnie oczekuje, że będziemy działać. Jeśli sądzi pan, że sprowadzenie do Polski 3 milionów obcych wyborców, którzy za niedługo bedą decydować o tym, co się w Polsce dzieje jest niegroźne, to proszę wybaczyć, ale wykazuje się pan krótkowzrocznością.

To oczywiste, że rdzenna ludność powinna chronic swoja ziemię, przed imigrantami, to dotyczy wszystkich państw. Gdyż imigracja, zawsze stanowi zagrożenie. Jest to fakt, sprawa obiektywna i niepodważalna. Nie mam nic do turystów, którzy nie łąmią prawa. Gdyby imigracja nie pogłębiała załosnej sytuacji Polaków, którzy nie są suwerenem we własnym kraju, nie miałabym nic przeciw, ale fakty mówią coś innego. Ci, co dzisiaj pociagaja za sznurki, bo mają wyłączne prawo do emisji pieniadza dłużnego, uprawiaja lichwę, chcą zniszczyć różnorodnosć kulturową, chcą zniszczyc narody i wszystkie naturalne wspólnoty, by być panami życia i śmierci, którymi już są. JA nie mam zamiaru na to spokojnie patrzeć, choć i od Boga nie mam zamiaru sie odwracać.

zaloguj się by móc komentować

Paris @Maciek 10 września 2018 10:48
10 września 2018 12:24

Slabo  !!!

Niech Pan Maciek poprobuje  SAM  dzwigac,  bo ludzie ktorzy w Polsce mieszkaja - w zdecydowanej wiekszosci - JUZ  maja dosyc tego dzwigania  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @Maciek 10 września 2018 10:58
10 września 2018 12:35

To naturalne, ze Pan Ewaryst sie boi...

... "innego czlowieka"... podobnie zreszta jak ja i miliony Polakow tez sie go boja  !!!   I prosze nie mieszac do tego "strugania" - z premedytacja -  BAJZLU  SPOLECZNEGO  i  groznych podzialow  miedzyludzkich czy innego  SYFU   kosciola powszechnego,  ok  ?!?!?!

Powtarzam - niech sie Pan integruje z "emigrantami" za swoje  WLASNE  pieniadze  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @Cicha 10 września 2018 11:30
10 września 2018 12:40

Dokladnie tak  !!!

W dzisiejszych zalosnych realiach Polakow  imigracja  to  ZABOJCZA  BRON  !!!

zaloguj się by móc komentować

Maciek @Cicha 10 września 2018 11:30
10 września 2018 16:42

Niechze pani laskawie zerknie w tabelke zalaczona przez autora zamiast sie  niepotrzebnie emocjonowac

zaloguj się by móc komentować


Maciek @Paris 10 września 2018 12:40
10 września 2018 17:41

„...zalosnych realiach Polaków...”

Pleas

zaloguj się by móc komentować

Cicha @Maciek 10 września 2018 16:42
11 września 2018 14:07

Nie muszę patrzeć w tabelkę, mam na podwórku, od trzech lat zainstalowany budynek - hostel dla muzułmanów, mieszkam stolycy. Panie mundry.

zaloguj się by móc komentować

z-daleka @ewaryst-fedorowicz 9 września 2018 18:09
12 września 2018 12:00

Szkoda , ze Pan w swojej emocjonalnej analizie przyczyn nie zauwazyl roli organizacji pracodawcow, ktorzy oprocz czysto ekonomicznego interesu maja w swoich szeregach internacjonalistow.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @z-daleka 12 września 2018 12:00
12 września 2018 12:44

@z-daleka
1. mój tekst nie jest analizą, a stwierdzeniem oczywistych faktów.
2. mój tekst nie jest wcale emocjonalny - za emocjonalny moge uznać inny mój tekst sprzed 3 lat, który (jak się później od przyzwoitego, a doskonale poinformowanego  czlowieka dowiedziałem) był powodem wyrzucenia mnie przez Targalskiego z blogowiska Gazety Polskiej
https://naszeblogi.pl/51910-dlaczego-polscy-politycy-nienawidza-polakow-ze-wschodu-cd
3. tzw. organizacje pracodawców są jednym z biznesów panów w brązowych i czarnych pantoflach, ale bez aprobaty a nawet wspólpracy  najwyzszych czynników PiSu nie mogłyby takich nuerów wycinać
4. Na twitterowym profilu szefa kampanii PiSu Poręby trwa obnażanie przez majacych znacznie wiecej czasu niz ja internautów oszutw PiSu w sprawie importu do POlski imigrantów (nie tylko islmskich, ale akurat na tych ja zwraxcam z ocxzywistych wzgledów szczegolna uwagę).
5. Na konec - bonusik: wicminister w rzadzie Morawieckiego, Szwed, sypie rząd, że ten chce sprowadzic  ...Filipińczyków. Ilu, nie wiadomo, ale Filipinczycy mają do zaoferowania zagranicznym  importerom...10 milionów obywateli (ja nie oszalałem)
„Filipiny delegują ok. 10 mln obywateli, kraj liczy ok. 110 mln. Mają to dosyć dobrze rozwiązane, bo koordynują to przez rządowe agencje zatrudnienia. Wybrano Polskę, bo nasz kraj jest im bliski kulturowo, m.in. ze względu na wiarę katolicką” – mówił wiceminister."
Akurat Radio Maryja jest w tych sprawach dobrze poinformowane, bo nie przypadkiem posłanka z ramienia Ojca Dyrektora, Sobecka, w tych dniach skierowała do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej interpelację poselską ws. imigrantów zarobkowych.
http://www.radiomaryja.pl/informacje/s-szwed-byc-moze-jesienia-porozumienie-z-filipinskim-rzadem-na-temat-zatrudniania-pracownikow/

 

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @ewaryst-fedorowicz
12 września 2018 13:12

https://www.salon24.pl/u/wawel24/876282,wegry-odrzucaja-polska-podpisuje-skrajnie-proimigrancka-deklaracje-z-marrakeszu-i-ukrywa-to-scisle

Dziękuję Panie Ewaryście za przytomne i zawczasu poruszenie tematu.  Chociaż z tym 'zawczasu', to zbytni optymizm z mojej strony. Wszędzie, na SN też, jest teraz tyle pisopieprzenia. 

Dodam do tematu, że tajna umowa przewiduje, że to bractwo ruszy teraz głównie przez Polskę, a wśród sprowadzonych ma być 2.000.000 czarnych. Już nie tylko beżowi. Dwa miliony asfaltów z Afryki. Przecież to armia przeciwko narodowi polskiemu. A broń i dowództwo już mają,  a nawet miejsce na zarządzanie na szeroką skalę.  

We Mszczonowie pod Warszawą powstanie "NAJWIĘKSZY W EUROPIE PODZIEMNY BASEN". Uważają,  że mogą sobie pozwolić na głoszenie bredni, bo nikt się nie zastanowi co też tak naprawdę będzie w pod Mszczonowem. Nawiasem mówiąc wyjaśnia się dlaczego GW toczyła pianę z pyska, kiedy włodarz miasta Mszczonów chciał tam zbudować delfinarium  i oczywiście doprowadziła do upadku projektu. Wobec tego miejsca były już poważne plany,  nie pozwalające na to, żeby się tam zwykli ludzie gromadami kręcili.

Także nie zapominajmy o Różańcu, bo chyba ICH tylko zamodlić można. 

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @Cicha 11 września 2018 14:07
12 września 2018 13:49

A właśnie,  coraz więcej ich w Warszawie. Coraz bardziej czuje się zagrożenie. Czasem nawet można się poczuć,  że nie jesteśmy już u siebie. Tym bardziej, że oni nie są sprawiedliwie karani za przestępstwa i zbrodnie. Wszystko zgodnie z planem i systemem,  więc nie ma się co emocjonować, ale trzeba wiedzieć że teraz, przyszła kolej na nas i niczym wierny pies, nie lizać z wdzięcznością ręki, która katuje.

zaloguj się by móc komentować

z-daleka @ewaryst-fedorowicz 12 września 2018 12:44
12 września 2018 14:16

Hmm.. szkoda ze Pan moim zdaniem nie ustosunkowal sie merytorycznie do mojego argumentu dotyczacego organizacji zrzeszajacych pracodawcow.

Pozwole sobie nakreslic nastepujacy scenariusz: do ministra M. wyrusza czlowiek delegowany przez w.w.organizacje i prezentuje statystyki ,wedlug ktorych wskutek wzrostu srednich zarobkow  oraz cen energii konkurencyjnosc polskich firm drastycznie maleje co prowadzi do zmniejszenia PKB oraz grozi (upraszczajac) odsunieciem PIS od wladzy.

Czy taki szantaz nie zadziala ?

A co potem oglaszaja czlonkowie PIS jest tylko skutkiem tego.

 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @z-daleka 12 września 2018 14:16
12 września 2018 14:44

@z-daleka
Ja najmocniej przepraszam, ale nie zmusi mnie Pan do dyskusji na temat wyimaginowany.
IMHO rzecz wygląda zupełnie, ale to zupełnie inaczej: do żadnego ministra nie zgłasza się żaden "delegowany".
Takie, gigantyczne numery są projektowane i ustalane w zaciszu ustronnych miejsc i potem ministrowie dostają polecenia do wykonania. I tyle.

Na naszych oczach dzieje się numer, jak wspomniałem wyzej - skali giga: PODMIANA ludności Polski. I o nim decydują naprawde poważni ludzie.

zaloguj się by móc komentować

MarcinD @ewaryst-fedorowicz
12 września 2018 16:10

Ja tylko w kwestii technicznej i głównie do osób prowadzących ten portal: trochę dziwi mnie sytuacja, w której ten wpis jest na 1-wszym miejscu popularności, podczas gdy w środku zaledwie kilka osób wymieniło 30-40 komentarzy.

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @MarcinD 12 września 2018 16:10
12 września 2018 16:24

Na ten moment 5266 wejść. Tak to działa. Chyba że administrator będzie sterował ręcznie.

zaloguj się by móc komentować

MarcinD @Rozalia 12 września 2018 16:24
12 września 2018 19:52

A faktycznie, kiedyś była też dyskusja na ten temat. No ok, jest jak jest.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @ewaryst-fedorowicz
14 września 2018 10:10@All

No proszę - z napisaniem tekstu na ten temat poczekam do momentu, gdy Morawiecki wyrzuci Chorążego, co ma nastąpić dziś.
Ale póki co mam dużą satysfakcję, bo miejsce takich typów jak Chorąży jest wszędzie, tylko nie w ponoć hurrapatriotycznym, polskim rządzie , choć Chorąży poleci nie za to, że powiedział co powiedzial, ale za to, że powiedzial to PUBLICZNIE, a to znaczy,że istnieją nagrania i wyprzeć się nie może.


zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @ewaryst-fedorowicz
14 września 2018 17:44

I stypendysta fundacji Roberta Boscha, minister Chorąży, dla którego "repatriowanie kresowych Polaków jest trudne pod względem językowym i logistycznym, a z punktu widzenia finansów sprowadzenie do Polski imigrantów z Azji lub Ukrainy jest tańsze od repatriacji" został właśnie wyrzucony z sań :-D

 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować