-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Solidaryzm, czyli jak się Prezes Kaczyński socjalizmu wyparł

Podczas wizyty w telewizji TRWAM Prezes Kaczyński się wyparł socjalizmu i ogłosił się solidarystą (od 28 minuty nagrania) https://tv-trwam.pl/local-vods/vod.25221

Że się wyparł (a szczegolnie, że się wyparł w studiu, gdzie na ścianie wisi krzyż) to nic dziwnego – każdy „prawicowy” polityk by się w takiej sytuacji wyparł, bo socjalizm to ideologia (i będący jej konsekwencją system), stworzone przez bezbożników, z wszelkimi tego, najgorszymi, konsekwencjami.

Ale że się zadeklarował jako solidarysta – to mu się dziwię, bo co jak co, ale solidaryzm jest od lat przedmiotem mojego wnikliwego zainteresowania, co mogę udowodnić w najlepszy możliwy sposób,

bo na przykładach:

***
Przykład 1.

Najpierw mój tekst, najdosłowniej okolicznościowy, z 11 listopada 2015 pod tytułem „Bartek-podpalacz miał dzisiaj wolne?” , a poświęcony słynnemu podpaleniu budki przed  ambasadą Rosji,  podczas Marszu Niepodległości 11 listopada 2013 roku,

za co niewinny człowiek, zanim go sąd od tego fałszywego oskarżenia uniewinnił, został aresztowany i 2 miesiące posiedział zamiast Bartka, którego min. Wojtunik w zarejestrowanej u „Sowy” rozmowie z Bieńkowską w sposób nie budzący wątpliwości podkablował.

A że za miesiąc minie 6 (słownie – sześć) lat od tej milicyjnej (nie poprawiać – policja to była przed wojną) prowokacji, i Bartek nie usiadł nawet przed ziobrowym, pisowskim  prokuratorem, to co to jest, jak nie wspomniany przez Prezesa solidaryzm?

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/bartek-podpalacz-mia-dzisiaj-wolne

Przykład 2.

2 lutego 2017 roku pod wszystko mówiącym tytułem „Premier Schetyna do pierdla nie pójdzie!” przypomniałem dziejącą się w 2008 roku

„… słynną Akcję Widelec, wymierzoną przeciwko kibicom Legii Warszawa (ja od dziecka kibicuję Górnikowi Zabrze, więc nie można mnie tu posądzić o prywatę), podczas której aresztowani setkami kibice, byli zmuszani przez milicję (nie poprawiać – policja, to była przed wojną) do siadania nago na milicyjnych pałkach, bici kluczami po jądrach, gazowani w zamkniętym samochodzie) co było torturami w najczystszej ubeckiej postaci? Tak?
No właśnie.

Co, ktoś ma w tej sprawie wątpliwości?
To niech sobie na takiej pałce siądzie
(…)
Dlaczego zatem Grzegorz Schetyna bezkarnie walczy o demokrację plącząc się po sejmie i po mediach, zamiast siedzieć (nie na pałce, spokojnie, bez wierzgania mi tu!) przed prokuratorem?
Przecież to on, jako min spraw wewnętrznych za tę akcję odpowiada?

(…)

Puenta?

Jak mówi stare, polskie porzekadło – polityk politykowi łba nie urwie!”

Teraz, po wysłuchaniu relacji w TV TRWAM  już wiem, dlaczego przez całe 4 lata rządów PiSu nikt go paluszkiem najmniejszym nie tknął:  przez SOLIDARYZM, który jest potężniejszy, niż setki wyroków uniewinniających, wydanych na zatrzymanych kibiców przez platformerskie przecież sądy.

https://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/premier-schetyna-do-pierdla-nie-pojdzie

***

Zapewne szanowni Czytelnicy macie mi teraz za złe, że ja o jakichś  torturach, czy podpaleniach, a  nic nie napisałem o rajcujących dziś wszystkich, jak ich nazwałem lat temu kilka,  dziennikarzy komercyjnie  niepokornych „taśmach Neumanna”, co mnie definiuje (i klasyfikuje – a to coś dużo bardziej nieprzyjemnego) w Waszych oczach jednoznacznie.

A nieładnie tak wyciągać wnioski przed doczytaniem felietoniku do końca.

Neumann na nagraniu powiedział wszak wyraźnie:

„Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k… Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k…, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem”

***
No, jak to nie jest solidaryzm,  to znaczy, że ja jestem z PiSu albo z Platformy, a tego bardzo, bardzo bym nie chciał.

 tagi: socjalizm  prawo i sprawiedliwość  jarosław kaczyński  platforma obywatelska  schetyna  marsz niepodległości  akcja widelec  solidaryzm  tv trwam 

ewaryst-fedorowicz
7 października 2019 15:11
10     1185    0 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Paris @ewaryst-fedorowicz
7 października 2019 20:02

Coz...

... ja juz od dluzszego czasu  NIE  SLUCHAM  pana JK  !!!   A byl czas, ze jeszcze kilka lat temu sluchalam go namietnie, ale mi sie odmienilo i prawdopodobnie POWROTU do poprzedniego stanu mojego "zauroczenia" panem JK i jego dzialaniami  juz nie bedzie.  Co do "zasady solidaryzmu  kolezenskiego" - mysle,  ze pan JK  MUSI  ja  wyznawac... a przynajmniej "otoczenie" pana prezesa zdecydowanie ja wyznaje.

Wie Pan doskonale, ze caly czas bylismy, jestesmy i  BEDZIEMY  na ten zgnily kompromis okraglostolowo-magdalenkowy - solidaryzmu kolezenskiego jako narod  SKAZANI  !!!

Co zas tyczy "zasady Neumana" - to ona sama w sobie nie jest wcale zla... mnie sie NIGDY,  ABSOLUTNIE  nie podobalo takie przechodzenie z partii do partii... jest wrecz dla mnie nie do zaakceptowania... to jest wlasnie prostytucja parlamentarna  !!!

I takimi wlasnie prostytutkami parlamentarnymi "nasza wladza" naszpikowana jak dobra kasza skwarkami  !!!   

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Paris 7 października 2019 20:02
8 października 2019 00:13

To prawda, pieczeniarzy w PiS jest sporo. Ale i tak sie nie umywa to do Paltformy.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz
8 października 2019 00:31

Oj, zebys sie nie zdziwil...

... ile takiego POpapranego dziadostwa jest w tym calym PiS'ie... tych  sakiewiczowych, "patriotycznych" i  gapolowych  miernot i zwyklych, zaprzedanych sluzalcow  !!!

Trzeba tylko poczekac jak zostana przyparci do muru, ci "politycy" z koziej d**y,  bo zostana... to tylko kwestia czasu  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @Paris 8 października 2019 00:31
8 października 2019 00:33

Ma byc do Szczodrochy... pardon,  Panie Ewaryscie.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Paris 8 października 2019 00:33
8 października 2019 01:20

Zastanawiam sie czasami co sie stanie z PiS jak Kaczynskiego zabraknie [a zabraknie wczesniej czy pozniej, w taki czy inny sposob].

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Paris 7 października 2019 20:02
8 października 2019 11:09

@Paris

Socjalizm nigdzie na świecie nie skończył sie inaczej, niż pogruchotaniem (bo nie "zwykłym" przetrąceniem) kręgosłupów poddanych jego działaniu narodów (że o gospodarczej klapie nie wspomnę).
Przykład nieodwracalnej degeneracji dotkniętej socjalistycznym dobrobytem Szwecji powinien tu wystarczyć.

Ale fenomenalne jest to, że ten wychowany w środowisku antyklerykalnym uczeń majora-politruka-stalinisty Ehrlicha, bez mrugnięcia powieką opowiada w TV TRWAM, jaki to on "solidarysta".

No cóż - nie żaden "ojciec Wirgiliusz" a ta stara lampucera, Ciocia Magdalenka, "uczyła dzieci swoje".

zaloguj się by móc komentować

Ongaku @ewaryst-fedorowicz
8 października 2019 11:43

Przecież Solidaroność obaliła komune a PIS to Katolicy i Prawica :D

Szczerze mowiąc wiara w PIS to juz jest dla mnie stan umysłu...

Nic się nie skonczy Pani Paris - nikt nikogo nie rozliczy bo te partie wszystkie maja wspolnego chlebodawce. Dokładnie jak w przeszlości.

Najwazniejsze w Demokracji jest stworzenie odpowiedniej alternatywy dla wyborcy.

System dwupartyjny - Po i PIS - Demokraci i Republikanie w USA - gwarantuje, ze zawsze rzadzimy MY! 

kim sa ci my? - według mnie włascicielami duzego kapitału (banki) bo politycy to tylko szmaciane lalki na postronkach.

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @Szczodrocha33 8 października 2019 01:20
8 października 2019 11:57

Wcale sie nad tym nie zastanawiam...

... a koniec PiS'u  juz sie dzieje... ale nie boj zaby - sakiewiczowe  OSZUSCI  SMOLENSCY  cUs  wymyslo  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 8 października 2019 11:09
8 października 2019 12:00

Dokladnie tak...

... chodzi tylko o jeszcze wieksze  POGRUCHOTANIE  narodow i ludzi... a potem  o jeszcze wieksze  ZLODZIEJSTWO  "transformacyjne"... 

... juz to przerabialismy i caly czas przerabiamy.

zaloguj się by móc komentować

Paris @Ongaku 8 października 2019 11:43
8 października 2019 16:08

Oczywiscie, ze nikt nikogo nie rozliczy  !!!

To jest absolutnie niemozliwe, zeby jedna i ta sama banda pomagdalenkowa rozliczyla druga bande pomagdalenkowa.  Musza zaczac spadac lby... i narod powinien  to BANDZIE  POPiS'owej umozliwic pozostajac w domu, w najblizsza niedziele...

... innego rozwiazania nie widze  !!!

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować