-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Bartosz Kramek człowiekiem roku 2017 w Polsce!

Tak, ja wiem, że rok się jeszcze nie skończył, a do tego kamanda z Forum Ekonomicznego w Krynicy właśnie przyznała tytuł człowieka roku 2016 premier Beacie Szydło, ale wszyscy wiemy jak jest i co te krynickie tytuły są warte, a jak ktoś nie wie, to poinformuję tylko, że krynickim człowiekiem roku 2013 został nie kto inny, jak Lewandowski Janusz, a 2 lata wcześniej Komorowski Bronisław, co tłumaczy wszystko, przynajmniej mnie.

Ja na miejscu Pani Premier przyjąć taki tytuł bym się wstydził, ale ja z natury wstydliwy jestem i tak mi już pewnie zostanie, i dlatego nie nadaję się na premiera rządu, a rządu PiSu to już w szczególności.

Nie mogę się też oprzeć wrażeniu (no próbuję ze wszystkich sił, ale nie mogę), że w tej Krynicy tytuły przyznają zgodnie z mądrością etapu, podczas gdy ja je przyznaję zgodnie z tym, co normalni ludzie widzą, słyszą i wiedzą, i dlatego Człowiekiem Roku 2017 w dużym i ważnym europejskim kraju jest Pan Bartosz Kramek, i basta!

Bo numeru, który Pan Bartosz (no niech będzie miło) wyciął nie przebije nikt (nawet autorki słynnych łowickich wycinanek) ani w tym roku, ani jak dobrze pójdzie (OK - zależy dla kogo dobrze) to i w latach następnych!

A jest to numer wręcz zapierający dech w piersiach (a ja nie mam astmy, naprawdę), wręcz modelowy w swej prostocie, co tylko zwiększa jego (numeru, nie Pana Bartosza) urodę.

Otóż Pan Bartosz Kramek oznajmił w Internecie, że w realu ma zamiar obalić opresyjny rząd PiSu i nawet opublikował dokładną tego obalania instrukcję!

Oczywiście Pan Bartosz zaprzecza, że miał i ma zamiar, ale skromni ludzie już tak mają, że nawet jak wpadną na pomysł genialny, to zaprzeczają, że to ich ręka albo i głowa:

ależ skąd, ależ nie, gdzież mi tam itd. itp.

W każdym razie, choć od opublikowania tej instrukcji minęło ładnych parę tygodni, to Pan Bartosz nie tylko nie leży i nie kwiczy, ale nawet nie siedzi, a wręcz przeciwnie – chodzi!
I nie tylko po wolności (ach, te moje doświadczenia), ale i po mediach, w których wykłada swoją, jak to się teraz mówi – narrację.

I gdy tak ją sobie wykłada, pisowskie bezpieki z podkulonymi ogonami (bo bezpieki, jako twory szatańskie ogony mają) pytają się jakichś ministerstw, kto to jest ten Pan Bartosz i co tam z nim się dzieje, bo one (bezpieki pisowskie) nie wiedzą. *

A nie wiedzą do tego stopnia, że zdemaskowaniem Pana Bartosza musiał się zająć znany miłośnik Polskich Kresów i kresowych Polaków Rey Marcin, który opublikował specjalny raport, w którym stwierdził że Pan Bartosz rządu obalać zamiaru nie miał i na dokładkę odkrył jakieś nieistotne rosyjskie tropy fundacji Pana Bartosza, co dla tak proukraińskiego i w ogóle prodemokratycznego człowieka jak Pan Bartosz musi być po prostu obelżywe i zapewne jest, ale widać ktoś mądry uznał, ze rosyjski trop byłby tu przydatny.

Swoją drogą czasy mamy dziwne: raporty zamiast bezpiek piszą osoby prywatne, ale skoro za wiceprezia Trybunału Konstytucyjnego opinie prawne pisały jakieś zewnętrzne kancelarie, to widać tak musi być, a skoro musi - to jest i będzie.

Tak czy owak, raport p. Reya pozostawiam do czytania miłośnikom (kon)fabuły i przejdę do puenty:

otóż Pan Bartosz oznajmił niedawno urbi et orbi et interneti (konsekwentnie promuję określenie swojego autorstwa), że prowadzenie przezeń prodemokratycznej działalności wspierała cała plejada polityków, jak POPiS długi i szeroki.

Po odcedzeniu rybek małych, średnich a nawet dużych ryb, na sicie zostają dwa takie okazy, że nawet mnie z podziwu włosy na głowie stanęły, choć łysy jestem wręcz wzorcowo:

- minister wszystkich bezpiek Mariusz Kamiński,
- a nawet europoseł, a dziś Prezydent Andrzej Duda!

Ufff...

szczególnie jeśli chodzi o Ukrainę, angażował się (…) nawet pan prezydent Andrzej Duda, kiedy był jeszcze europosłem (PiS). Nawet pan Mariusz Kamiński (PiS) swego czasu też się z nami spotykał w projektach finansowanych zresztą z funduszy zagranicznych.” ** (link is external)

Krótko mówiąc, Pan Bartosz pochwalił się takimi kontaktami, że dla normalnego człowieka wkładanie w nie palców skończyłoby się porażeniem definitywnym - a on, jakby piorunochron + uziemienie miał pod plombami schowane!

I proszę sobie wyobrazić, że po takim stejtmencie nie było żadnej reakcji ani PiSu, ani rządu, ani nawet tak pyskatej ostatnio kancelarii Prezydenta, o dopytaniu Pana Bartosza o szczegóły, przez Panów Rachonia i Klarenbacha nie wspominając.

Ja wiem, że Pan Bartosz w tym momencie sobie tylko żartował, i dlatego nikt na niego (ani z PiSu, ani z rządu, ani z kancelarii Prezydenta) uwagi nie zwraca, ale jeśli zachowały się jakieś (spreparowane rzecz jasna) materialne dowody tej współpracy w postaci … a, zostawmy, bo jak uczy stare powiedzenie: dżentelmeni nie rozmawiają o tych no... spreparowanych dowodach - oni je po prostu mają, to należałby mu się tytuł nie tylko Człowieka Roku w Polsce, ale i w Europie.

Ale że młody jest – to i wszystko jeszcze przed nim!

------

* http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/wybudzenie-ministra-mariusza-kaminskiego
** https://wpolityce.pl/polityka/351277-co-za-bezczelnosc-kramek-znow-wzywa-do-buntu-sytuacja-idzie-w-zlym-kierunku-i-musimy-sie-temu-przeciwstawic-i-my-sie-temu-przeciwstawimy (link is external)

 tagi: bronisław komorowski  andrzej duda  michał rachoń  beata szydło  mariusz kamiński  pucz  adrian klarenbach  bartosz kramek  forum ekonomiczne  w krynicy  janusz lewandowski  majdan  urbi et orbi et interneti   krynica2017 

ewaryst-fedorowicz
7 września 2017 12:34
19     3745    2 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Czepiak1966 @ewaryst-fedorowicz
7 września 2017 13:38

"Tak, ja wiem, że rok się jeszcze nie skończył, a do tego kamanda z Forum Ekonomicznego w Krynicy właśnie przyznała tytuł człowieka roku 2016 premier Beacie Szydło, ale wszyscy wiemy jak jest i co te krynickie tytuły są warte, a jak ktoś nie wie, to poinformuję tylko, że krynickim człowiekiem roku 2013 został nie kto inny, jak Lewandowski Janusz, a 2 lata wcześniej Komorowski Bronisław, co tłumaczy wszystko, przynajmniej mnie."

Do tego dochodzi jeszcze Order Orła Białego - fantastyczna menażeria...

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ewaryst-fedorowicz
7 września 2017 13:43

A bo "u nasz" są takie przepisy i taka pragmatyka, że takim szlachetnym ludziom jak pan Bartosz to włos z głowy nie może spaść. A Pan tu o lochach i ciemnicach:))) Rzeczywiście to ciekawe, że szlachetny pan Marcin Rey, obywatel państwa zagranicznego, który zainstalował się "u nasz" na prowincji w celu ścigania słynnego "polskiego antysemityzmu i nacjonalizmu" znacznie wyszedł poza ramy swoich dotychczasowych zainteresowań. Ale dzięki temu widzimy, że ci dwaj panowie to jedna szlachetna drużyna, walcząca o wspólne ideały i zapewne zasilana z tej samej kieszonki:))) A niech im będzie na zdrowie. Pan Bartosz po tym "komingaułcie" to już będzie walczył tylko z globalnym ociepleniem, bo nas rozśmieszył do łez z tym swoim "zamachem w punktach". Ach, jak oni tam na Zachodzie i Wschodzie się znają na "ludach Wschodniej Europy". Dla nich Ukrainiec czy Polak to jeden pies (tylko Ukrainiec -lepszy) i można nimi manipulować takimi samymi metodami. A tu taka wpadka. Na co się złapali Ukraińcy, to Polacy obśmiewają zbiorowo i publicznie. Jak ktoś zaczyna wierzyć we własne kłamstwa, to tak się kończą "przewroty i rewolucje". Zainstalowanie przekupnych elit nie musi skutkować tym, że Naród da się prowadzić jak bydło na rzeź. W końcu, który to już raz byłby.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Czepiak1966 7 września 2017 13:38
7 września 2017 13:51

@Czepiak1966
ojtam ojtam: po prostu POPiS w pełnej krasie :-D

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @pink-panther 7 września 2017 13:43
7 września 2017 14:03

@pink-panther
To wszystko prawda, ale kiedy pomyślę, że taki ptyś posłużył za przekaźnik (wyimaginowanego przeze mnie, rzecz jasna), zawoalowanego ostrzeżenia:
"nie grzebcie w tym, nie grzebcie, bo się do własnych kłopotów dogrzebiecie"
i reakcją  wierchuszki wierchuszek są słynne 3 małpki, których przekaz brzmi:  "nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”, to się przykro (który to już raz w ciagu ostatnich 27 lat?) robi.
A milczenie pisowskich pachołów medialnych (nazywam ich "komercyjnie niepokorni") albo wręcz chwalenie Reya (Skwieciński), to modelowe objasnienie terminu "jedna sitwa".

Ciekawi mnie tylko, jak długo na takiej prostackiej propagandzie ("był pucz!!! ....nie ma puczystów") będą jechali.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @ewaryst-fedorowicz
7 września 2017 15:42

a skąd Pan wisz, czy ten cały Kram(ek) to nie jest instalacja kogoś ważnego i zagranicznego.

Znacznie wazniejszego niz PiS i okolice.

Dajmy na to jakiegoś consigliere na żołdzie u Sorosa.

Zeby juz nie  wywoływać jakiegos innego demona.

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 14:03
7 września 2017 16:18

A ile razy można zamawiać kotlet schabowy z ziemniakami (zastrzegam że lubię :)) w dobrej restauracji chociaż stać na coś lepszego, jeśli właśnie tylko to smakuje? 

Weźmy taką Gronkiewicz albo Wałęsę. Ciągle w modzie i też chodzą choć leżeć i kwiczeć (o siedzeniu nie mówiąc) powinni w jednej celi (numer czterdzieści i cztery) skoro już do tylu dowodów na temat ich szkodliwej (przestępczej) działalności "dotarto"... i do coraz mocniejszych codziennie docierają różne redaktóry i eksperty od prawa i lewa. Już tam Kamiński dobrze wie za co go kumpel Duda ułaskawił, zanim jeszcze skazany porządnie nie został. Wszędzie sami niewinni chociaż już po wielokroć skazani przez Klarenrachoniów, niedoinformowanych durniów którzy podobno w informacji faktu robią. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @stanislaw-orda 7 września 2017 15:42
7 września 2017 16:39

@stanislaw-orda
On?! Demokrata (i bogacz) z dziada?!  A może nawet i z pradziada ?!
On samojeden na tych pisowskich (i tu padają słowa powszechnie uznawane za ... precyzyjne) się porwał pro bono publico a nie pro bono demono!
A od wiedzenia, to jest Szanowny Panie nie Ewaryst, a ten Mariusz (Kamiński), co to się z Panam Bartoszem przy tych zagranicznie finansowanych projektach "spotykał" i teraz się krępuje swojego znajomego, tak po prostu wziąć za d...

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @OdysSynLaertesa 7 września 2017 16:18
7 września 2017 17:07

1. minęły 2 lata
2. nie siedzi NIKT (płotkami się nie zajmujemy)
3. dojenie publicznej kasy i nepotyzm - jak za PSLu, choć przyznać trzeba, że (chyba) nie kradną, ale za to, że nie kradną każą sobie na te pozakładane fundacje i stowarzyszenia miliony przelewać (wszystko na legalu)

Wniosek: p. Szydło jest od opowiadania do TVPkamery, jacy to oni hardzi i niezłomni, ale już im wytłumaczono, że wyżej tego co w spodniach - nie podskoczą, a już na pewno nawet na centymetr nie podskoczą bez stosownego pozwolenia

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 16:39
7 września 2017 18:24

No przecie napisałem, że to instalacja.  A skoro to cudzoziemska instalacja, no to który z tubylców ośmieli się ją ruszyć?

zaloguj się by móc komentować


ewaryst-fedorowicz @stanislaw-orda 7 września 2017 18:24
7 września 2017 18:29

@stanislaw-orda
no widzi Pan, dochodzimy do (przykrej) puenty, której mechanizm opisałem 1,5 roku temu tu :-D
http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/jak-pis-kondominium-na-kolonie-amerykanska-zamienil

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 7 września 2017 13:43
7 września 2017 20:22

Pan Macierewicz doskonale znal "grafik" zdarzen...

... sam po "puczyku grudniowym" zapowiedzial, ze spodziewany jest "drugi puczyk"... a nie tak dawno jak oszust smolenski  "grzal"  wsciekle ataki Timmermansa na Polske - PBS w jakims "brifingu"  odwaznie zapowiedziala, ze Polska zadnym  atakom sie nie podda... i zapewnila Polakow, ze...z "3 puczykiem" tez  WYGRAMY... 

... tak wiec te rozne przekaziory... z naciskiem na te NASZE  niech sobie daruja te rozne USTAWKI... i sciemy na eskalacje spolecznych emocji - typu - protesty ekoterrorystow... kodzikow... i pozostalych sprzedawczykow, bo te ich burackie numery zwyczajnie juz nie przejda  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 14:03
7 września 2017 20:48

Trudno powiedziec,

ale wrzod rosnie i "pecznieje" coraz bardziej... a marionetki polityczne i przekaziory juz gubia sie w przekazach... pojawila sie "Irma" i zniknelo "zagrozenie" z Korei  !!!... a jeszcze w weekend wszystkie presstytutki grzaly temat...

... ale we Francji "Jupiter" na chama chce uruchomic CETA... teraz sie to bankrutom pokomplikowalo i komplikuje coraz bardziej. 

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 18:29
7 września 2017 22:18

Może wybrali tzw. mniejsze zło

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @stanislaw-orda 7 września 2017 22:18
7 września 2017 22:40

@stanislaw-orda
Oj, jak ja to lubię: Jaruzel nawet je wybierał! A potem ci frędzle, co z sali wyszli i dzięki nim prezydentem 1 (jednym) głosem został!

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Paris 7 września 2017 20:48
7 września 2017 22:47

@Paris
ten potwór z Korei ma (jeszcze) jedną, z pktu widzenia globalmacherów fundamentalną wadę:
pokazuje całym narodom, że... jedynym gwarantem bezpieczeństwa jest posiadanie broni nuklearnej. A to oznacza zakwestionowanie tyranii mocarstw.
U nas te leszcze nie pozwalają na legalne posiadanie nawet zwykłego rewolweru - i bronią tego zakazu jak własnej kasiory.
CETA to dla nas śmiertelne zagrożenie, ale co to "Jupiter" - nie wiem :-)

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 22:47
7 września 2017 23:14

"Jupiter"... tak nazywaja Macron'a... Franki...

... dzisiaj widzialam tytul u oszusta smolenskiego na "oblakanej":  jedna strzelnica w kazdym powiecie... ciekawe dla kogo ? 

Co do Koreanczyka - to ta dziumdzia z KE  Mogherini wzywa panstwa UE do wiekszej "konsolidacji" i nacisku na Koree... a Theresa May ODMAWIA stawiennictwa Tajaniemu przed "obliczem PE"... na  PRZESLUCHANIE  w sprawie Brexit'u...

... to jest lepsze od niejednego kabaretu... ta "dyplomacja lunijna"  !!!

zaloguj się by móc komentować

A-Tem @ewaryst-fedorowicz 7 września 2017 17:07
11 września 2017 18:48

Cytuję:

1. minęły 2 lata
2. nie siedzi NIKT (płotkami się nie zajmujemy)
3. dojenie publicznej kasy i nepotyzm - jak za PSLu, choć przyznać trzeba, że (chyba) nie kradną, ale za to, że nie kradną każą sobie na te pozakładane fundacje i stowarzyszenia miliony przelewać (wszystko na legalu)

Wniosek: p. Szydło jest od opowiadania do TVPkamery[…]

 

Dokładnie tak właśnie jest. Dlatego też mam za złe p. Szydło, że poszła na ich pasek i równiutko chodzi teraz na smyczy. Sobie samej dać założyć obrożę to jest horror, to jest obłęd. Zaś obłąkanych polityków dobrozmianowych czy tam jakichkolwiek bądź innych — nie wolno popierać. Szkoda: uważałem naiwnie, że będąca spoza sitwy warszawskiej p. Szydło daje szansę na to, aby zaprowadzać rzeczywiście pozytywne zmiany. Co się jednak okazało? — To, że ona nie zaprowadzi nic, na co nadzorcy jej się wcześniej nie zgodzą i nie przekażą jej — w formie rozkazu dla posłusznej podwładnej.

 

Oburzyło mnie tempo, w jakim p. Szydło sama sobie założyła kolczatkę. Tak błyskawicznie się sprzedać gangom agentów, a fuj. Ohyda. Matka księdza, a ślicznie się zdeklarowała po stronie band, dojących Polskę, zaraz po nominacji premerowskiej. Albo przed — aż tak dokładnie tego my wiedzieć, czy raczej widzieć, nie możemy.

 

Za to sprzedanie się gangsterom, za podpisanie lojalki, nagroda ją czeka niejedna, a jakże. To forum cudaków z Krynicy to nie jest ostatnie słowo. Im więcej p. Szydło będzie firmować przekrętów, tym więcej nagród jej gangsterzy dadzą.

 

PiS to ochroniarze złodziei. Imają się sprytnych sztuczek, pod kontrolą Mistewicza Eryka, czy jak się ten ultymatywny spec od pijaru nazywa: wywijania flagami, orłami, miłymi rocznicami, itp. sztuczek pijarowych, aby główne zadanie PiS — utrwalaczy Systemu — nie zostało (zbyt prędko) dostrzeżone przez ludożerkę. 

Betoniarze, blokujący jakiekolwiek sensowne zmiany. Cwana banda agentów, udająca "patriotów". Pupilki Kiszczaka, który rechoce zza grobu, gdy widzi, jak to jego wybrańcy rządzą, w rzekomo "dobrozmianowej" Polsce. 

 

PS.

Dzisiaj u Coryllusa komentator AUU świetnie - naprawdę świetnie - podsumował dwa lata PiS - owskich harców wokół gospodarki. Stuprocentowi utrwalacze Systemu. Uwodziciele tak inteligentnych ludzi, jak nasz Toyah, do niedawna popierający tę sitwę i jej herszta.

PiS & Co. blokują jakiekolwiek zmiany. Won z nimi, na śmietnik historii. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @ewaryst-fedorowicz
12 września 2017 08:21

@A-Tem

szkoda gadać: w kwestii premier Szydło wystarcza mi ta informacja: w 2004 (!!!) odbyła szkolenie International Visitor Leadership Program organizowane przez U.S. Department of State's Bureau of Educational and Cultural Affairs. Przed nią "zaliczyli" je tak zacni ludzie, jak Mieczysław Rakowski, Hanna Suchocka, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk i Kazimierz Marcinkiewicz, a po niej...Bronisław Komorowski .

Jakieś pytanie? Jakieś watpliwości? Jakieś złudzenia?

Listy zagranicznych absolwentów nie cytuję - jest pod tym linkiem
https://en.wikipedia.org/wiki/International_Visitor_Leadership_Program

To tłumaczy wszystko - nawet fakt, że pisowskie małe (...) stchórzyły i wycofały z projektu nowego paszportu Ostrą Bramę i Cmentarz Orląt Lwowskich, na które głosowały tysiące internautów.

Pozdrawiam!

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować