-

ewaryst-fedorowicz : Reklamiarz sum! Po 20 latach marketingu komercyjnego w marketingu politycznym robię. Bloguję bo lubię.

Odszydlanie rządu, czyli wszystkiego morawieckiego!

Że proces, który nazwałem po imieniu trwa, jest oczywistą oczywistością i żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne (Autor: Jarosław Kaczyński, więc nie wierzgać mi tu).

Odszydlanie zaczął Prezes Kaczyński jak przystało na genialnego stratega od głowy, czyli od odwołania z funkcji premiera samej Beaty Szydło, która tak między nami mówiąc zupełnie się na tę funkcję nie nadawała i to z oczywiście oczywistej przyczyny:

no jak może w dużym, europejskim, dumnym (i wstającym właśnie z kolan) kraju być premierem rządu kobieta, która syna na katolickiego księdza wychowała?!

No toż to jeśli nie ciemnogród, to z pewnością katolicki integryzm, a tego, to już od czasów Porozumienia Centrum, Prezes (TEN Prezes) nie znosi, i słusznie.

I dlatego Prezes znalazł w szafie z rekwizytami prawdziwie europejskiego polityka, który się wręcz idealnie na premiera nadaje, bo nie dość, że bankster (nawrócony, jak pisałem, ale jednak) to ma jeszcze i tę zaletę, że swoje dzieci zamiast na jakichś ministrantów szykować, to do żydowskiej szkoły posyła, co sam Szewach Weiss potwierdził.

Krótko mówiąc, odszydlanie zaczęło się od samej głowy, a potem to już poszło z górki i kolejni, integrystyczni (a fuj!) katoliccy ministrowe pooooolecieli:

Szyszko, Macierewicz, Radziwiłł.


Temu ostatniemu należało się od dawna, bo też syna ma w seminarium duchownym, co powodowało, że wstyd się było na imprezie w niemieckiej, francuskiej, holenderskiej czy amerykańskiej ambasadzie pokazać!

To i się nie pokazywałem, co ww ambasady potwierdzić mogą.

Owszem, poleciał i (jak go nazwałem) wiernota Waszczykowski, ale i jego zaczynam żałować, bo to, co wyprawia ten Czaputowicz (kolega Rokity, Klicha, Sienkiewicza, Miodowicza i wieeelu innych, zacnych ludzi z ruchu, którego nazwa tłumaczy się Swaboda i Mir), to jednak zbyt ostentacyjne dawanie Brukseli i Berlinowi nabłonka.

Teraz odszydlenie rządu trafiło i na wieś, dzięki czemu poleciał minister Jurgiel, i do tego „z powodów osobistych” poleciał, czyli witamy w czasach komunistycznych, kiedy królowało określenie „ze względu na stan zdrowia”.

A poza wszystkim idziemy w słusznym (co nie znaczy, że w dobrym – to co innego) kierunku, bo Premier odkrył jednoosobowo mafię śmieciową, która przez prawie 3 lata rządów PiSu sprowadziła do Polski ponad 1,5 miliona ton śmieci, które to śmieci są (jak to teraz w modzie) innowacyjne, bo cechują się samozapalnością.

Jest i afera GetBack, która przez wspomniane prawie 3 lata rządów PiSu sobie rosła nieniepokojona i bardzo dobrze, bo dzięki temu przerosła rozmiarem Amber Gold.

No i odkryta raptem, bo wczoraj afera imigracyjna, której skutki każdy kto chce widzi, bo w stolicy imigrant z Bangladeszu czy innego Pakistanu na rowerze, ze smartfonem w ręce i paką z napisem znanej firmy dostawczej na plecach, to już norma i bardzo dobrze, bo nie ma nic gorszego, niż brak norm (nawet tych nie najlepszych).

Coś optymistycznego na koniec?

Ależ oczywiście:

jak się już to odszydlenie rządu z sukcesem zakończy, to się obudzimy w nowej, piękniejszej Polsce, rządzonej już oficjalnie, a nie z tylnego siedzenia przez fachowe kadry z doskonałej szkoły Cioci Magdalenki.

No, to jak w tytule - wszystkiego morawieckiego!

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nawrocony-bankster-pisu-likwiduje-ofe
http://nczas.com/2018/03/01/szewach-weiss-mocno-o-zydach-i-polakach-dla-zydow-holokaust-jest-dzis-religia-morawiecki-nie-jest-antysemita-jego-dzieci-chodzily-do-zydowskiej-szkoly/

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/witold-waszczykowski-czyli-wiernota

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/ustawa-447-podpisana-czyli-nic-sie-nie-stao-polacy-nic-sie-nie-stao

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/jak-pis-przez-25-roku-import-smieci-akceptowa

 tagi: jarosław kaczyński  jan szyszko  beata szydło  wolność i pokój  konstanty radziwiłł  wiernota  witold waszczykowski   mateusz morawiecki  ewaryst fedorowicz  magdalenka  jacek czaputowicz  mafia śmieciowa  getback  krzysztof jurgiel  odszydlanie  swaboda i mir  wszystkiego morawieckiego  

ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 20:56
24     2275    6 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Paris @ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 22:01

O tak...

... "odszydlanie"  ZONdu zaczelo sie... widac to i slychac w kurwizorze coraz bardziej... no i to 500+... i te wyprawki+... i te zasilki+ dla niepelnosprawnych... bedzie merdialnia naszystUF jechac na tym chyba do tych nieszczesnych wyborow.

Taki maja plan... bo w tych zakutych lbach juz nic nie zaswita, absolutnie nic... tam juz jest tylko  przemozna zONdza  utrzymania sie i calych rodzinnych klanow przy  panstwowym korycie  !!!

A  "Hania nasza kochana" dalej na stolcu... Jaki ma ja obalic  !!!

Tak...

... kadry ze szkoly cioci Magdalenki stojo w blokach  startowych... zwarte i gotowe... widac to po obecnosci tych starych knurow komuszych w kurwizorze... roznych cimoszewiczow, kikow, kwachow i reszty tej czerwonej bandy  !!!

zaloguj się by móc komentować

Autobus117 @ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 22:05

Każdego dnia budzę się z nadzieją, że Czaputowicz to zły sen.  Niestety to nie sen. Inna sprawa to skąd się tacy biorą? Nie mają rodzin? Nikt ich nie opie....i?

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Autobus117 19 czerwca 2018 22:05
19 czerwca 2018 22:08

@Autobus117

Wg mnie Czaputowicz to cudowny sen generała Czekiszczaka :-D
A skąd się biorą tacy? A z Prezesowej szafy z rekwizytami!

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Paris 19 czerwca 2018 22:01
19 czerwca 2018 22:15

@Paris

Spokojnie - jeśli Trump zadrze z Iranem, to benzyna skoczy na 8 zł i żadna Holecka z Kurskim w tandemie tego nie przykryją :-D

zaloguj się by móc komentować

Autobus117 @ewaryst-fedorowicz 19 czerwca 2018 22:08
19 czerwca 2018 22:18

Jasne, ale co z bliskimi. jacyś kumple. rodzina. Nikt nie reaguje. W#szyscy tacy?

zaloguj się by móc komentować

tadman @ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 22:46

Byłem na początku roku 2017 w Warszawie w sprawach słuzbowych. Było dość zimno, więc miałem założoną czapkę i kurtkę. W pobliżu dawnego Ośrodka Kultury Węgierskiej zwróciła moją uwagę grupa żywo dyskutujacych młodych Pakistańczyków lub Hindusów ubranych w cienkie sweterki i bez nakrycia głowy. Zdziwiłem się co oni tu robią i skąd się wzięli. Jakiś czas później wyczytałem na SN, że pracują oni ponoć dla Ubera.

Wystarczy mieć oczy i przejść się po mieście i widzi się pojawiające się jak grzyby po deszczu sklepy z zamalowanymi wystawami i szyldem dopalacze, a jakiś czas później dosłownie zalew przybytków z automatami do gry lub właśnie grupy śniadych, a policja, służby, straż miejska śpi i nic nie zauważa i nie  rusza spraw ewidentnie będących przekrętami, a w jakiś czas później okazuje się, że to afery z wyprowadzaniem z Polski pieniędzy, obieranie z nich naiwnych obywateli, a później komisja sejmowa ds. reprywatyzacji kamienic w Warszawie lub afery Ambergold przesłuchuje odpowiedzialnych urzędników, którzy cierpią na zaniki pamięci, popisują się niekompetencją i rżną głupa, nie wyłączając Tuska i Komorowskiego.

A wracając do tych Pakistańczyków to ktoś starał się o ich sprowadzenie i zapewne załatwiał dla nich jakieś papiery, czyli znowu zadziałała lub nie nasza Hania kochana i jest afera imigracyjna.

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @tadman 19 czerwca 2018 22:46
19 czerwca 2018 23:06

Co sobote widuje tych Pakistanczykow czy tam Banglade w centrum Warszawy...

... na rowerkach,  ze srajfonami w rekach... i kwadratowymi skrzyniami z napisem "Uber"... w tym przypadku mogl zadzialac jakis inny  POpapraniec, bo z tym Uber'em to zawsze byla afera gdziekolwiek sie to dziadostwo nie pojawilo... we Francji tez...

... ale owszem jest juz potezna afera nie tylko imigracyjna... ale takze migracyjna... juz jest glosno o tym w telewizorze francuskim i niemieckim... a w czasie kiedy trwa mundial juz Macron i Makrela mowia o wielkim kryzysie i "wzywaja" do wiekszej solidarnosci kraje europejskie i wspolpracy... a wiec kolejna sciema i "gra na czas" skorumpowanej i skompromitowanej brukselki... 

... i stety, ale to wylacznie  biurwy  montuja te afery  !!!... i to z premedytacja  !!!

zaloguj się by móc komentować

genezy @ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 23:20

Szydło nie nadawała się na premiera- to się ujawniło już na samym początku tym nieszczęsnym seansem w kinie z ambasadorem, a na końcu premiami w roku wyborczym- ta kobieta nie czuje polityki.

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ewaryst-fedorowicz
19 czerwca 2018 23:34

To Odszydlanie trwa od jesieni obecnie Pani Premier szykują idy marcowe.

Gdy poseł Brejza [ten od zamachu podpalonym kiblem przenośnym] zadał pytanie do URM o wydatki na premie dla ministrów to dlaczego go nie spławiono. [Ktoś mu pytania na kartce dostarczył i dał w URM zielone światło by dać odpowiedź].

Dziś też kto wyciągnął koszty wizażystki i robił grunt by uwalić ministra rolnictwa.

Jeden plus to Jurgiel wyciął numer i sam podłą się do dymisji wcześniej niż nowe ekipa zadecydował. [Tak jakoś się składa że majstruje się przy prawie łowieckim i łatwo sabotuje potem odstrzał dzików].

Kto zabronił premier wizyty w Sejmie u niepełnosprawnych i posłał media na sesje zdjęciową w czasie jej spływu Dunajcem.

Dlaczego po raz kolejny jest atak na premier Szydło – bo spotkała się z Orbanem i ma poparcie na dole wśród mas, bo to ona miała rację w sprawie Brukseli czy Oświęcimia i wymogu korekty przekazu muzeum.  Czy to nie Pani Premier wymogła by była Pani Boni [ tej o słów że śmierć Polaka to nic wobec śmierci żyda] nie miała przedłużonej obecności w Radzie Muzeum.

Każdy wyjazd premier w teren to nie tylko obciążenie fizyczne ale gotowe bojówki prowokatorów na spotkaniu. [ Czego sam takiej prowokacji byłem naocznym świadkiem i podziwiałem jak ze stoickim spokojem ta dzielna kobieta to znosiła]. Obecny Premier Morawiecki w takich przypadkach ucieka tylnym wyjściem.

Ostatnio w radiu był wywiad premier z redaktorem Janickim – raz się uśmiechnęła gdy przypomniał że to Pani premier była twarzą dwóch udanych kampanii wyborczych. No tak ale dlaczego redaktor od dłuższego czasu pouczał i tłumaczył dlaczego Pani Premier musiała odejść.

Jak to jest istotne dla wrażych sił by własnymi rękami obecny obóz władzy zamordował jedyną osobę dającą cień szansy na ponowną wygraną.

I kwestia Iranu – nie wiele czasu minęło gdy prezydent Duda wraca jak nie pyszny z wizyty w USA i co mamy 8 czerwca do Polski przyjechali przedstawiciele amerykańskiego Departamentu Stanu Andrew Peek i Departamentu Skarbu Marshall S. Billingslea by naciskać na rząd w sprawie poparcia sankcji USA nałożonych na Iran. Co na to MSZ odpowiedź powinna być krótka - był prezydent to u was to z nim trzeba było to uzgadniać.

Nie mniej jest jedna rzecz – wcześniej  ambasador Iranu złożył list w MSZ – gdzie prosi o pomoc Warszawy w mediacji z Waszyngtonem i powołuje się na dobre stosunki polsko-perskie oraz fakt że Teheran popierał naszą kandydaturę w Radzie Bezpieczeństwa.

Co na to odpowiedział MSZ ?

Iran przeżywa ciężki okres - nie dawno w Damaszku rosyjska żandarmeria aresztowała zwolenników współpracy z Iranem we władzach syryjskich, doszło już do wzajemnego ostrzelania patroli Hezbollahu i Rosyjskie Żandarmerii. W tym samy czasie Armia Saudyjska w Jemenie jakoś nad podziw radzi sobie z Hutii [w końcu ktoś tą armią zaczyna kierować czyli nie są to saudyjscy wojskowi].

Widać co to znaczy pomoc Kremla [nigdy nie wiadomo kiedy i jak skończy się niedźwiedzią przysługą].

Druga kwestia – czy to Teheran złożył zapytanie do polskiego MSZ czy nie robił to w imieniu Pekinu [taki test bardzo ważny dla Warszawy]

Jest takie przysłowie: Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Rzecz w Polsce idzie o to by nie było tu tego mądrego z którym można zgubić – dlatego Premier Szydło musi być zniszczona.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ewaryst-fedorowicz
20 czerwca 2018 07:06

Realia terytorium zależnego są nieubłagane. Rząd ma być taki, żeby w kraju był spokój. To zaś bywa dosyć zmienne, ale jak widać obecni sterujący całkiem nieźle to wyczuwają. 

A migracja jest i będzie, żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni, a otoczyć się murem nie mamy jak (i nikt nam nie pozwoli). 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Nieobyty 19 czerwca 2018 23:34
20 czerwca 2018 09:17

@nieobyty

Z zainteresowaniem przeczytałem podane przez Pana, szczegółowe informacje o nieistniejących w powszechnym obiegu faktach (ja się w każdym razie z nimi podczas szybkiej kwerendy w sieci nie spotkałem): prośba Iranu do pisowskiego rządu, tarcia w Syrii na linii Rosja-Hezbollah, wojna w Jemenie.

Jak rozumiem jest Pan tego co napisał pewien i ten kontekst zewnętrzny jest dla zrozumienia spektaklu granego tu, nad Wisłą j istotny.

Ja jestem z zawodu (i z zamiłowania) reklamiarzem, a istotą tej profesji jest znajdowanie skojarzeń.

Dlatego to „odszydlanie” rządu z resztek ministrów PBSz połączone z ewidentnym wystawianiem Szydło na strzał (np. Dunajec) kojarzy mi się jednoznacznie i jak najgorzej: bananowa - pardon - kartoflana republika.

I dlatego też wręcz fascynuje mnie ta prostacka, wręcz brutalna w swej nachalności, obliczona na najbardziej prymitywną grupę docelową, narracja nie tyle o sukcesach rządu PMM, co wręcz o tych sukcesów nieustającym pasmie, podczas gdy przeciętny odbiorca (a statystycznie takich odbiorców jest najwięcej, więcej niż prymitywów i wysublimowanych intelektualistów – krzywa Gaussa się kłania) kręci głową, bo czuje, że coś w tym grającym do kotleta ansamblu fałszuje.

Więc albo rządzą nami zupełni idioci – albo też nie ma już czasu na dbanie o pozory, bo zostanie zagrana (użyjmy terminologii siatkarskiej) krótka piłka, z efektownym (to też po siatkarsku) wbiciem gwoździa, a to tylko brzmi dobrze.

Nosząca znamiona dezercji ucieczka Kaczyńskiego w chorobę świadczy wg mnie o kompletnym paraliżu, takim, jakiego doświadcza mysz na widok kobry.

No cóż – będę konsekwentny: wszystkiego morawieckiego!

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Autobus117 19 czerwca 2018 22:18
20 czerwca 2018 09:18

@Autobus117

ojtam ojtam: trzymająca MSZ "koroporacja Geremka", to przecież jedna, wielka rodzina! :-D

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @Grzeralts 20 czerwca 2018 07:06
20 czerwca 2018 09:24

@Grzeralts

O realiach pisałem nie tak dawno, pod wszystko mówiącym tytułem
http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/jak-pis-kondominium-na-kolonie-amerykanska-zamieniI

Natomiast migracja (której masowość jest już widoczna) moze wywalić w kosmos rząd PiSu - chyba, że ten rząd jest obliczony na wykonanie wszelkiej, brudnej roboty, a potem - idzie w razchod, co po rosyjsku znaczy coś bardzo niedobrego

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 09:24
20 czerwca 2018 10:09

To nie jest takie proste. Nasza zależność jest finansowej natury, trudniej od nas w Europie ma w tej kwestii tylko Turcja. A finansiści chcą mieć zysk, nic innego ich nie interesuje. No i kapitał niby nie ma narodowości, ale jednak gdzieś właściciel tego kapitału mieszka i to ma wpływ na jego decyzje inwestycyjne. Akurat u nas może i dominuje inwestor amerykański, ale nie jest jedyny, a struktura inwestycji nie zmieniła się istotnie od wielu lat, a już z pewnością nie w roku 2015. Rząd PiS zastąpił poprzedni, który źle pilnował interesów i porządku więc kopa w cztery litery dostał raczej na zawsze. W tej systuacji nawet migracja nie wywali rządu, zwłaszcza, że do nie będzie szczególnie masowa, bo i dlaczego miałaby być - aż tak się nie u nas nie poprawi w najbliższych latach, ot, przyjechali chłopaki do Warszawy, żeby mieć trampolinę na skok dalej. 

zaloguj się by móc komentować

eska @ewaryst-fedorowicz
20 czerwca 2018 11:23

Cóż, przez pierwsze dwa lata tandem Duda-Szydło szedł szarżą ułańską i było za dobrze.

JK się nastraszył i teraz mamy negocjacje z Timmermansem, który działa na rzecz Putina i Nord Stream2, bo na nic innego już liczyć nie może, a my wychodzimy na idiotów. MM to nie Zyta Gilowska, niestety..... za to ma upiorne parcie na władzę. Gołym okiem widać, że to histeryk i to z tych cichych, czyli koszmar.

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @eska 20 czerwca 2018 11:23
20 czerwca 2018 11:49

@eska

Oboje jesteśmy dorośli (owszem, Ty bardziej :-P) i wiemy, że idzie granda, i to z marnym finałem.
Ale z tym tandemem to bym nie przesadzał, bo to PAD witając z uśmiechem MM nazwał go "swoim ptremierem". Jego, nie PBSz.

A Kaczyński - nie chce mi się o nim pisać, bo co mozna napisać o zafascynowanym J.J.Lipskim żoliborskim socjaliście, który rozwala rząd, a potem, w najważniejszym momencie ucieka w chorobę?

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @tadman 19 czerwca 2018 22:46
20 czerwca 2018 11:56

@tadman

skoro "komercyjnie niepokorni" (moje!) Karnowscy zdecydowali się wykryć aferę imigracyjną :-D :-D :-D
, to znaczy, że do gry wkracza sen. Bierecki i jego SKOKI, czyli duża kasa.
Czy wykrycie afery jest tylko instrumentem negocjacji czegoś znacznie poważniejszego  nie wiem = nie wiadomo, czy wezmą się za łby na serio czy tylko tak troszkę potarmoszą.
Tyle, że Morawiecki ściąga posiłki, czyli tysiące muzułmanów z Uzbekistanu i w ogóle Azji.
(Nie)ciekawie tak czy inaczej jest (i będzie).

Wszystkiego morawieckiego!

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 09:17
20 czerwca 2018 12:18

I. Gwoli dopowiedzenia

1. Komunikat o aresztowaniach w Syrii w dniu 11-06-2018 powielało szereg stron rosyjskich i nie widać by był to Fake news

https://spektrnews.in.ua/news/v-damaske-rossiyskie-voennye-provodyat-massovye-aresty/63721

2. Wojna w Jemenie: Chodzi mi o walki w Hudaydah – rebelianci Hutii mają problemy żywnościowe a ten port to ich okno na świat. A jeszcze nie dawno to jemeński Toczki latał nad Rjiadem i miały z nimi problemy rakiety systemu Pattriot

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-44534118

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-44471977

3. Co do listu Ambasady Iranu - Pojawiła się informacja w sieci i teraz sam chce sobie przypomnieć to źródło. Są dowody na taką akcję ambasady nie wprost bo mamy  szerszą akcje ze strony Irańskiej dyplomacji wobec Warszawy jest w sieci komunikat

23 kwi 2018 - Szef polskiej dyplomacji mówił też o zaplanowanym z inicjatywy Iranu spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych tego kraju.

Rozmowy i konsultacje trwały i przypuszczalnie wobec strajku włoskiego dyplomatołków z Szucha – strona irańska zaczęła lekko naciskać przed wizytą niskiej rangi biurokratów z Departamentu Stanu.

Co do roli Pekinu - 19 maj 2018 - Minister Spraw Zagranicznych Iranu spotkał się w Pekinie ze swoim z zaplanowanej serii wizyt zagranicznych irańskiego dyplomaty mających na celu utrzymanie w mocy porozumienia nuklearnego po wycofaniu się z tej umowy USA.

Teheran dostał wytyczne w kwestii rozmów jako emisariusz i będzie z rozmów zdawał relacje.

Czyli tu nad Wisła zamiast potrzeby spotkania ze szefem Irańskiego MSZ [czyli jakie przyjmniemy stanowisko wobec różnych pozycji UE i USA – analizujemy podrygi dzidzi-piernik Mosbacher]. Na i co potem mamy na Bliskim Wschodzie ruch Kremla i aresztowania 11-06-2018 w Damaszku

Zresztą Teheran od pewnego czasu szuka kontaktów z Warszawa a przebieg spraw w Syrii [ zezwolenia Kremla na naloty IAF na bazy szyickie] coraz bardzie się komplikuje. Persowie co prawda wprowadzili do rozliczeń z surowce Euro i wpuścili koncerny europejski na rynek ale nie znaczy to że nie pamiętaj o Warszawie [ i roli którą może odgrywać ] i chyba dobrze wiedzą w jak kiepskim położeniu jesteśmy ale wyciagają rękę byśmt nie angażowali się w przyszłą wojnę perską.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. [A właśnie ona na dobre rozgościła się w Warszawie i Teheranie]

II. Co do uwagi: „.... ta prostacka, wręcz brutalna w swej nachalności, obliczona na najbardziej prymitywną grupę docelową, narracja nie tyle o sukcesach rządu PMM, co wręcz o tych sukcesów nieustającym pasmie ..”

Dla mnie to jest akcja emocjonalnego rozprowadzenia.

Tępa propaganda sukcesu oraz kontra z przekazem totalnej opozycji i ich medialnych sponsorów –[dyktatura faszystowska] ma wyciszyć nastroje społeczne w różnych grupach .

Ci z prawa zniechęceni prymitywizmem przekazu i wypaleni nie ruszą się kiedy kryterium uliczne [a raczej masowy protest] będzie konieczny.

Ci z lewackiej części po marszach KOD-u mają już dość wychodzenia na ulice [czyli nie wyjdą na protest kiedy trzeba będzie razem wyjść wspólnie z drugą stroną].

Nie nie rządzą nami zupełni idioci [ mamy obecnie rząd POPiSu zamiast PiSu - bez zamachu stanu ot był taki cichy przwrót pałacowy i teoretyczny suweren nawet się nie skrzywił a łyknął] i mają jeszcze trochę czasu – nas się metodycznie ze wszystkich stron podtruwa, a że dawki są coraz większe i pacjent się jednak broni to właśnie mu się kaftan bezpieczeństwa nakłada.

Divide et impera.

zaloguj się by móc komentować

eska @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 11:49
20 czerwca 2018 12:44

to PAD witając z uśmiechem MM nazwał go "swoim premierem".

Różne rzeczy się mówi, np Beata jak nakręcona gada o jednej drużynie, choć to czysta fikcja. Ja oceniam po załatwionych tematach, a nie po gadaniu. W dwa lata nas wyciągneli z dziury niemieckiej kolonii do poziomu szefostwa Trójmorza - było tak? Było.
A teraz znowu jestesmy sto lat za małpami, czyli za koniunkturą miedzynarodową.

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 09:17
20 czerwca 2018 18:32

Wlasnie tak  !!!

A kto falszuje w tym ansamblu grajacym  do kotleta  ???

A cala merdialnia naszystUF... i  nienaszystUF... z naciskiem na naszystUF... grzejac codziennie te prymitywna narracje o pasmie sukcesUF juniora Morawieckiego i jego rzekomo  "lepszej zmiany"... i jeszcze w nadziei, ze narod da wiare tym  blagom od Ssssakiewicza i tych "komercyjnie niepokornych"  baranow  !!!... 5 PiS'owskiej kolumny  !!! 

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 09:18
20 czerwca 2018 18:37

Coz wymagac...

... z takimi ludkami pracuje "lepsza zmiana"... a PAD nawet z babcia Romaszewska  !!!...  i to  za przyzwoleniem  "scislego jONdra  PiS'u"  !!!

Normalnie,  pusty smiech na sali. 

zaloguj się by móc komentować

Paris @ewaryst-fedorowicz 20 czerwca 2018 09:24
20 czerwca 2018 18:44

A  jaki to rzad PiS'u...

... jak dajmy na to ten bankster Morawiecki... komuszy  Czaputowicz... czy  POpaprany  Jaki  ?!?!?   Kogo oni chca wziazc  na te plewy... chyba tylko samych siebie  !!!

Nie mieli PiS'owskich kandydatow to  MUSZA  dobierac  z  POpaprancUF albo z SLD... byle z tej samej  sFojej BANDY  okraglostolowej i magdalenkowej  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @Nieobyty 20 czerwca 2018 12:18
20 czerwca 2018 18:56

Gwoli dopowiedzenia...

... zaprawde  ma Pan racje... rzadza nami wyrachowane mendy,  k***y  i zlodzieje...  to jest pewne na  200%... i jak onegdaj bywalo w nie tak odleglej historii sprzedadza nas... obywateli, narod... za miske ryzu byle utrzymac sie na powierzchni i przy korycie.

zaloguj się by móc komentować

tomciob @ewaryst-fedorowicz
22 czerwca 2018 11:18

Witam.

Z tego co pamiętam zanim jeszcze były jakiekolwiek zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach Igor Janke wydał książkę "Solidarność Walcząca" o historii opozycji niepokornej i niezgadzającej się na "Okrągły Stół." Był to element legendowania taty obecnego premiera RP. Z tego co też pamiętam zanim pani Beata została premierem, ale już po wygranej Prawa i Sprawiedliwości, zaproponowano (medialnie czy blogersko) MM na funkcję premiera i pamiętam jaka krytyczna dyskusja odbyła się w sieci (szczególnie S24) na ten temat. Niejako z powodu tego "blogerskiego/elektoratowego buntu" pani Beata została premierem. A jaki to był premier? Ano taki który w za pomocą Marcina Mastalerka wykreował mało wcześniej znaną postać Andrzeja Dudy na prezydenta RP. Przypadek? No nie sądzę. Zarówno Andrzej Duda, Beata Szydło jak i Mateusz Morawiecki to ten sam identyczny element tej samej drużyny. I teraz dobre pytanie, w sam raz dla tych, którzy nie przyjmują otaczającej rzeczywistości bezrefleksyjnie. Dlaczego pani Beata Szydło jednak został tym premierem? Myślę że odpowiedź na to pytanie przyniesie nam dopiero czas przyszły. Jaj mam swoje pomysły na ten temat (rozpoznawalność) ale być może jest jeszcze do tego większy ukryty przed nami plan (kandydatura na prezydenturę RP po Andrzeju Dudzie). Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi, jak dla mnie, wskazują, iż obóz "dobrej zmiany" czyli PJK, PMM, BPBSz, PAD to jedna i ta sama drużyna sprytnie sugerująca jakieś różnice, niesnaski, konieczne alternatywy. Wygląda to raczej na obficie zaopatrzone w zieloną trawę pastwisko, na którym można wypasać wyborczy elektorat.

Pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować